Rafała Brzozowskiego już jakiś czas temu doceniły media - chociaż znany był już wcześniej, to dopiero od kilku lat można nazwać go prawdziwą gwiazdąi! Wszystko to za sprawą licznych programów Telewizji Polskiej, które udało mu się poprowadzić - takich jak, między innymi, uwielbiane przez widzów "Koło Fortuny" czy "Jaka To Melodia?". Obecnie Rafał pnie się na wyżyny swojej kariery muzycznej, zapowiadając, iż będzie reprezentować Polskę przy okazji ogólnoświatowego konkursu Eurowizji.

Jednak chociaż jego życie zawodowe prezentuje się wręcz idealnie, to prywatnie spotkała go ostatnio niezwykle przykra sytuacja... Co się stało?

Brzozowski zakończył ważny etap

Wczoraj na instagramowym profilu Brzozowskiego pojawił się post, którego nie spodziewali się fani. Zawierał on oficjalne oświadczenie gwiazdora na temat... związku z jego ukochaną. Okazuje się, że ich drogi niestety się rozeszły.

"Razem z Anną chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać" - napisał Rafał, a na profilu jego byłej partnerki pojawił się podobny wpis.

Trudno jednak uwierzyć, by rzeczywiście były to ostatnie słowa w tej sprawie - Rafał ma bowiem szansę już niebawem zostać światową gwiazdą, a jego była dziewczyna, Anna Tarnowska, to najwyższej klasy modelka. Para planowała również ślub - w związku z tym ich rozstanie z pewnością będzie tematem chętnie poruszanym przez media.

Należy jednak zauważyć, iż zarówno Rafał, jak i Anna, niezwykle dojrzale podeszli do tematu - ich obserwatorzy nie mogą liczyć na publiczne pranie brudów tak jak w przypadku innych polskich gwiazd... Pozostaje tylko życzyć im powodzenia na nowej ścieżce życia!

Zobacz także: Spełniło się życzenie Marii Kaczyńskiej. Chciała odejść razem z mężem. Oto historia ich wielkiej miłości

Może cię zainteresować: Daniel Martyniuk w końcu się poprawił? Wszystko wskazuje, że znany skandalista i syn piosenkarza jest na dobrej drodze. Na dowód pokazał zdjęcia

Pisaliśmy również o: Antoni Macierewicz przesłał telewizji specjalny materiał filmowy dotyczący wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Wiadomo kiedy zostanie opublikowany