Jak podaje portal "Pomponik", Dagmara Kaźmierska już nie raz udowodniła, że nie jest jej obce poczucie humoru. Często zdarza jej się robić różne żarty, których ofiarami padają jej najbliżsi. Tym razem "Królowa życia" postanowiła zażartować ze swoich fanów. W jaki sposób?

Dagmara Kaźmierska znów zaskoczyła swoich fanów

Dagmarę Kaźmierską widzowie pokochali za jej niesamowitą wyrazistość. "Królowa życia" zachwyciła telewidzów tym, jak wygląda jej życie. Nie brakuje w nim nie tylko trudnych, ale również niezwykle barwnych momentów. W programie poznaliśmy nie tylko samą Dagmarę, ale również jej syna Conana, przyjaciółkę Edzię i przyjaciela Jacka.

Trzeba przyznać, że Dagmara i jej bliscy to prawdziwa mieszanka wybuchowa, przy której widzowie z pewnością nie mogą liczyć na nudę. Wzajemnie robią sobie żarty i dokuczają sobie drobnymi uszczypliwościami.

Tym razem, z okazji Prima Aprilis, Dagmara postanowiła zażartować ze swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Na jej koncie pojawiło się zdjęcie z synem. Treść wpisu zamieszczonego pod nim zaskoczyła wszystkich.

Z wpisu mogliśmy się dowiedzieć, że Conan zostanie obsadzony w roli nowego Jamesa Bonda. Swój udział w produkcji miała mieć również sama Dagmara. "Wczoraj z EON PRODUCTIONS podpisaliśmy kontrakt" - napisała.

Część fanów dała się nabrać na aprilisowy żart Dagmary Kaźmierskiej i gratulowało zarówno jej, jak jej synowi udziału w tak znakomitej produkcji. Byli jednak i tacy, którzy nie dali się "Królowej życia" zwieść i od razu pisali, że to całkiem dobry aprilisowy żart.

A wy, daliście się nabrać na ten dowcip Dagmry Kaźmierskiej?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Anny Dymnej. Ból jest tak silny, że trudno jej normalnie funkcjonować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy