Jak podaje portal "Pomponik", Monika Zamachowska nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą jej głośnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Fotoreporteży przyłapali aktora w czasie przeprowadzki, co było jednoznacznym dowodem na to, że małżeństwo Zamachowskich przechodzi do przeszłości.

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

Wyprowadzka Zbigniewa Zamachowskiego od żony przykuły uwagę wszystkich. Dziennikarak bardzo niechętnie odnosiła do tematu, choć nie ukrywała, że nie jest to dla niej najłatwiejszy czas i ciężko jest jej się z tym wszystkim pogodzić. Nic dziwnego, para niebawem obchodziłaby siódmą rocznicę ślubu.

Zbigniew Zamachowski/ YouTube @Gossip TV
Zbigniew Zamachowski/ YouTube @Gossip TV
Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Z doniesiń medialnych wynika, że znajomi Moniki i Zbyszka Zamachowskich wciąż mają nadzieję, że parze uda się dojść do porozumienia. Mają nadzieję, że problemy w związku Zamachowskich mają charakter przejściowy.

Znacznie mniej optymizmu ma sama Monika Zamachowska, która na łamach "Faktu" przyznała, że pracuje nad tym, żeby uświadomić sobie, że wyrazem miłości jest pozwolić ukochanej osobie po prostu odejść.

Marzenie o ponownym macierzyństwie

Jak się okazuje Monika Zamachowska marzy o tym, żeby po raz kolejny zostać matką. W wywiadzie udzielonym tygodnikowi "Wprost" przyznała, że choć nibawem stuknie jej pięćdziesiątka, to w dalszym ciągu marzy jej się po raz kolejny zostać matką.

Monika i Zbigniew Zamachowscy/ YouTube @Gossip TV
Monika i Zbigniew Zamachowscy/ YouTube @Gossip TV
Monika i Zbigniew Zamachowscy/ YouTube @Gossip TV

Przeprowadzająca wywiad Magda Umer pozytywnie oceniła plany Moniki Zamachowskiej podkreślając, że natura stworzyła kobiety tak, aby wydawały na świat potomstwo tak długo, jak to tylko możliwe.

Myślicie, że Monice Zamachowskiej uda się spełnić jeszcze marzenie o ponownym macierzyństwie?

To też może cię zainteresować: Rodzina Majdanów znów się powiększy? Słowa Radosława Majdana nie pozostawiają złudzeń

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojąca przepowiednia się spełnia? Czy klątwa faraona zmieni cały świat? Te słowa budzą niepokój

O tym się mówi: Syn Lecha Wałęsy zdradził, jak naprawdę wyglądają relacje jego rodziców. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Wałęsów