Jak podaje portal "Jastrząb Post", Zenon Martyniuk przez wzgląd na to, że od kilku dekad jest topowym gwiazdorem disco polo, przyzwyczaił się do niepochlebnych opinii ze strony krytyków. W ostatnim czasie nie mógł jednak poradzić sobie z falą hejtu, która spadła na jego rodzinę przez rozgłaśnianie spraw związanych z jego synem Danielem.

Pierworodny Zenka ma za sobą liczne zatargi z prawem, a jego temat niemal cały czas jest poruszany w mediach. Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, posiadanie używek i głośny rozwód z żoną były dla traumatycznymi przeżyciami nie tylko dla samego Daniela, ale przede wszystkim dla jego rodziców, którzy non stop stawali w jego obronie.

Zenon i Daniel Martyniukowie / screen YouTube
Zenon i Daniel Martyniukowie / screen YouTube

Martyniukowie wreszcie powiedzieli: "Dość"! Ostatnio w ich domu odbył się uroczysty obiad, podczas którego Daniel obiecał poprawę zachowania. Wpływ na to miała również jego babcia.

Zmęczeni wybrykami syna rodzice postanowili sięgnąć po pomoc. Zapisali się na terapię, aby przepracować trudne momenty, które spotkały ich w ciągu ostatnich miesięcy.

Mamy nadzieję, że pomoc psychologiczna będzie odpowiednim dla nich rozwiązaniem.

Zenon i Daniel Martyniukowie screen YouTube
Zenon i Daniel Martyniukowie screen YouTube

To również może Cię zainteresować: Klara Lewandowska Jest Mądrą Dziewczynką. Ma Trzy Lata, A Już Uczy Się Pisać. Dumna Mama Pokazała, Jak Córka Zasypia W Jej Ramionach

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska Zmieniła Wnętrze Nie Do Poznania. Remont W Wykonaniu Gwiazdy Robi Wrażenie