Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Lewandowska udostępniła na swoim Instagramie bardzo uroczy filmik. Widać na nim, jak prawie czteroletnia Klara siedzi z ołówkiem nad książeczką i uczy się pisać. Dzieli wyrazy na sylaby i stara się "narysować" literki. Dumna mama pomaga jej w edukacji i wytrwale odpowiada na wszystkie pytania, które nurtują dziewczynkę.

Trzeba przyznać, że starsza z sióstr Lewandowskich dość szybko rozpoczęła naukę. Niektóre dzieci w jej wieku nie potrafią jeszcze dobrze mówić, a co dopiero pisać. Zmęczona kilkulatka po sobocie pełnej obowiązków zasnęła w ramionach rodzicielki. Anna opublikowała zdjęcie wtulonej w nią córeczki.

Podpisała fotografię krótkim, ale pełnym czułości, wymownym zdaniem.

Miłość nie do opisania. #Momoftwo Anna Lewandowska

Przypomnijmy, że w maju ubiegłego roku na świat przyszła druga pociecha Anny i Roberta Lewandowskich - Laura. Dziewczyna równie często jak starsza siostra pojawia się na Instagramie popularnej mamy. Żona piłkarza dba jednak o prywatność córek i dotąd nie pokazała w całości ich buzi w sieci. Według nas to abrdzo rozsądne rozwiązanie. Inne celebrytki chwalą się wizerunkiem własnych dzieci niemal ciągle, a to dość niebezpieczny zabieg.

To również może Cię zainteresować: Małgorzata Rozenek Pokazałą Sześciopak Na Brzuchu. Fan Mocno Ją Skrytykował, A Ta Odpowiedziała. Burza W Sieci

Zobacz także: Magda Welc W Wieku 12 Lat Wygrała "Mam Talent". Co Teraz Robi I Jak Wygląda Wokalistka