Jak na dwunastolatkę przystało, po wygraniu konkursu Magda Welc zabrała się ostro za naukę i wiodła normalne, dziecięce życie. Kto mógłby przypuszczać, że więcej będziemy słyszeć o pokonanym przez nią wówczas Kamilu Bednarku, niż o niej samej, jako zwyciężczyni?

Przez te lata doskonaliła się wokalnie i pilnie się uczyła, a teraz zapowiada debiut z przytupem

Przez ten cały czas była związana z branżą muzyczną, lecz bardziej skupiła się na zdobywaniu wykształcenia i umiejętności wokalnych. Czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że ta dwunastolatka przeznaczy pieniądze z wygranej w "Mam talent" na budowę domu dla swojej rodziny?

Obecnie młoda wokalistka zapowiada wydanie swojej debiutanckiej płyty, a ballada, którą możemu już teraz usłyszeć mocno chwyta za serce.

Obecnie Magda Welc jest już dojrzałą wokalistką i dobrze wie, jaką drogą chce podążać. Dobrze to widać i słychać w teledysku do ballady "Nie patrzę wstecz", do której słowa napisała Izabela Rybak, a muzykę Mariusz Ostański, który także zajął się produkcją audio i video w swoim "Studio Pordukcyjnym".

Nagranie na kanale YouTube "Dziennika Wschodniego" z 2010 roku porusza do głębi. Dwunastoletnia wówczas Magda w dojrzały sposób opowiedziała o swoim zwycięzkim występie i o planach na przyszłość, które zrealizowała.


YouTube/TVN Talent Show

Co o tym sądzicie? Czy nadszedł dla niej czas na sukces?

O tym się mówi: Danuta Wałęsa potrafi ujarzmić męża? Podczas transmisji na żywo dała popalić Lechowi

Zerknij tutaj: Blanka Lipińska pokazała garderobę. To, co stoi obok potężnej kolekcji obuwia, może zaskoczyć. "Nie mam miejsca"