Jak podaje portal "Jastrząb Post", Małgorzata Rozenek prawie codziennie musi mierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami. Tak też stało się i tym razem. Celebrytka od jakiegoś czasu pracuje nad formą i pokazuje efekty treningów zarówno na Instagramie, jak i w autorskim programie "Rozneke cudnie chudnie".

Mama małego Henryka udostępniła w leniwą niedzielę fotorelację z wizyty na siłowni. W towarzystwie męża Radka i syna prężyła się w stroju treningowym przy ciężkich maszynach. Na zdjęciach wyeksponowała wyćwiczone mięśnie brzucha, na którym zarysował się już sześciopak.

Większość fanów podziwiało wytrwałość Małgorzaty w dążeniu do wyznaczonego celu. Pisali jej w komentarzach same komplementy.

Ale ma pani wyrzeźbiony brzuszek. Jest i sześciopak. Ładną ma pani figurkę pozazdrościć. Pięknie widać wysiłek fizyczny i zdrowa dieta.

Wśród miłych i motywujących opinii pojawił się również hejt. Jeden z użytkowników Instagrama nie uwierzył w prawdziwość zaprezentowanej przez Rozenek formy. Uznał, że jest ona dziełem chirurgów plastycznych.

Zabiegi medycyny estetycznej działają. To nie efekty siłowni..

Małgorzata odpowiedziała na te zarzuty i nawiązała do tego, że internauta, który był autorem krytyki, jest sportowcem.

Nie ma to jak sportowiec, który podważa wysiłek i osiągnięcia innych. Brawo ty!

Jak podoba Wam się riposta Rozenek?

To również może Cię zainteresować: Magda Gessler Rozczarowana Nieudaną "Kuchenną Rewolucją"

Zobacz także: Danuta Wałęsa Potrafi Ujarzmić Męża? Podczas Transmisji Na Żywo Dała Popalić Lechowi