Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Radwańska osiem miesięcy temu powitała na świecie swojego synka Kubusia. Już wtedy tenisistka zaznaczyła, że chłopiec nie wymaga aż tak dużo opieki i nie jest płaczliwym dzieckiem.

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami. Agnieszka Radwańska

Taki stan rzeczy pozwala młodej mamie na zabieranie małego Jakuba na wycieczki krajoznawcze. Chłopiec w swoim dotychczasowym krótkim życiu był już w góach i nad Bałtykiem, gdzie rodzice kupili mieszkanie. Teraz przyszedł czas na zagraniczne wakacje.

Radwańska od kilku dni przebywa w Dubaju, a na Instagramie chwali się zdjęciami z urokliwych miejsc. Przy okazji pokazała, jaką ma formę po urodzeniu dziecka. Ne jednej z fotografii widać jej szczupłe nogi, a na drugiej kawałek brzucha, ponieważ zapozowała w bikini. Choć większość kadru zajmuje cień tenisistki, można zauważyć, że Agnieszka nie miała problemów z powrotem do figury sprzed ciąży.

Mamy nadzieję, że rodzinne wakacje Radwańskiej będą malownicze i niezapomniane!

To również może Cię zainteresować: Ojciec Rydzyk Znów W Mistrzowski Sposób Unika Obostrzeń. Zaprasza Dziesiątki Osob Do Hotelu, Sanepid Nie Widzi Problemu

Zobacz także: Zaginął 11-letni Bartłomiej. Policja I Rodzina Proszą O Pomoc W Odnalezieniu Chłopca