Jak podaje portal "Onet", żona Roberta Lewandowskiego regularnie udziela się w mediach społecznościowych publikując zdjęcia i dodając relacje. Mimo to, stara się zachować prywatność swoich córeczek. Za każdym razem, kiedy publikuje zdjęcie z pociechami, stara się uchwycić dzieci tak, aby nie było widać ich twarzy. Tym razem Anna Lewandowska pokazała nieco więcej. Zresztą zobaczcie sami.

Internauci zachwyceni zdjęciem Anny Lewandowskiej z córkami

W mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej pojawiło się jej wspólne zdjęcie z córeczkami. Wszystkie kobiety Roberta Lewandowskiego siedzą na przepięknej plaży, w tle widać zachodzące słońce. Na pierwszym planie widzimy Annę Lewandowską trzymającą na kolanach Klarę i całującą ja czule w główkę. Na kolanach Klary siedzi Laura i dostaje buziaka od swojej starszej siostry.

Żona Roberta Lewandowskiego opatrzyła zdjęcie słowami "Zawsze stawiaj rodzinę na pierwszym miejscu" (ang. "Always put your family first"). Fotografia zamieszczona w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej zachwyciła fanów sportsmenki, czemu dali wyraz w licznych komentarzach zamieszczonych pod zdjęciem.

Wiele osób podkreślało, że na pokazanym przez Lewandowską ujęciu aż kipi od miłości. Wiele osób zgodziło się z Anną Lewandowską podkreślając, że rodzina jest najważniejsza.

Rodzina Lewandowskich stara się spędzać jak najwięcej czasu wspólnie. Niedawno na Instagramie Anna Lewandowska pochwaliła się nagraniem, na którym widać, jak ona i jej mąż wspólnie trenują, a potem tańczą.

Was też zachwyciło zdjęcie Anny Lewandowskiej z córeczkami?

To też może cię zainteresować: Coraz więcej gwiazd rezygnuje z chrztu swoich dzieci. Dlaczego zdecydowały się na ten krok

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Metamorfoza Ivana Komarenki może ostatnio zaskoczyć. Wykonawca „Jej czarnych oczu” publikuje coraz to śmielsze wypowiedzi w mediach społecznościowych

O tym się mówi: Profesor Andrzej Horban nie ma dla nas dobrych wiadomości. "Idzie burza, ale kiedy dokładnie uderzy piorun, jednak nie wiemy"