Krzysztof Ibisz ma za sobą niezbyt przyjemne przejścia jeśli chodzi o miłość: dwa małżeństwa i jeden wieloletni związek, wszystkie zakończone rozstaniem, sprawiły, że stał się on zdeklarowanym singlem i nie przewidywał już powrotu do randkowania. Jak się jednak okazuje - serce nie sługa, a Ibisz ponownie się zakochał! Kim jest jego wybranka?

Szykuje się ślub?

Jak się niedawno okazało, jego miłość wcale nie jest tak nowa - swój związek z 29-letnią Joanną Kudzbalską ukrywał on bowiem przez ponad rok! Teraz jednak para nie widzi powodów do tego, by kryć się ze swoją miłością.

"Od razu wiedziałam, że Krzysiek się zakochał. Na planie biła od niego zupełnie nowa energia, uśmiechnięty pisał do kogoś SMS-y" - zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna, współpracowniczka i przyjaciółka Ibisza.

Tuż po swoich urodzinach, które miały miejsce niecały miesiąc temu, uwielbiany prezenter wyznał fanom, że wraz z Joanną... są zaręczeni! Kim jest ta wyjątkowa kobieta, która przywróciła Krzysztofowi wiarę w miłość?

Jak donosi jeden z przyjaciół pary, Kudzbalska to zapalona lekarka, a także pasjonatka modelingu. Wielu Polaków może ją pamiętać z emitowanej przed laty drugiej edycji "Top Model", w której udało jej się zająć czwarte miejsce! Teraz zupełnie poświęciła się ona jednak swojej karierze i nawet pandemia nie przeszkadza jej w zdobywaniu nowych tytułów i dyplomów!

"To bardzo ambitna dziewczyna. Interesuje ją medycyna stylu życia, która w Polsce dopiero się rozwija. Chodzi o holistyczne podejście do pacjenta, czyli leczenie również za pomocą diety, sportu, relaksu" - zdradził portalowi "Party" jeden ze znajomych Ibisza.

Bliski Krzysztofa wyjawił również, że... prezenter jest teraz naprawdę szczęśliwy! Znowu ma o kogo dbać, a kiedy młoda lekarka odsypia ciężkie noce w pracy, ten "chodzi na paluszkach i przygotowuje kolację". Niezwykle urocze!

fot. Instagram
fot. Instagram

Swojemu szczęściu dał na Instagramie wyraz sam Ibisz, w dniu swoich urodzin publikując wymowny post.

"Jak Wam wiadomo, w moim przypadku wiek nie ma znaczenia i czuję, że jestem w najwspanialszym momencie życia. Każdego dnia mam urodziny i każdy dzień to nowy początek" - pisał.

Według źródeł ślubu fani mogą się spodziewać jeszcze w tym roku. Krzysztofa i Joannę czeka naprawdę wyjątkowy czas!

Zobacz także: Viki Gabor rozważa wzięcie udziału w programie rozrywkowym. Czy zobaczymy ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Może cię zainteresować: Viola Kołakowska snuje kolejne teorie. Tym razem wypowiedziała się na temat kosmitów. Do czego próbuje nas przekonać modelka

Pisaliśmy również o: Katarzyna Skrzynecka odniosła się do rzekomego konfliktu z Tamarą Arciuch. Tłumaczy, dlaczego stawia jej niskie oceny w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"