"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który już od samego początku swojego istnienia gromadził wokół siebie grono sceptyków. Wiele osób jest przekonanych, że "sztucznie" utworzone związki nie mają prawa przetrwać próby czasu i rozpadają się zaraz po zakończeniu emisji.

Naprzeciwko tej tezie wychodzą Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, którzy już od trzech lat skutecznie udowadniają, że nie wszystkie związki utworzone w czasie programu skazane są na porażkę. Para świętowała ostatnio kolejną rocznicę swojego małżeństwa. Jakie refleksje towarzyszyły wtedy zakochanym?

Trzecia rocznica i... tajemniczy projekt

Anita i Adrian to para, która łamie wszelkie konwenanse. Chociaż widzowie byli przekonani, że ich małżeństwo - podobnie jak małżeństwa innych uczestników - rozpadnie się niedługo po zakończeniu programu, ci udowodnili, że będzie zupełnie inaczej! Ich związek ma się jak najlepiej, a co więcej - ich rodzina stale się powiększa. Para doczekała się bowiem dwójki pociech - Jerzyka i Blanki.

Niedawno zakochani obchodzili trzecią rocznicę swojego ślubu, co zachęciło ich do podzielenia się na Instagramie swoimi przemyśleniami na ten temat.

"Z Tobą @adrian_szz zawsze jest jazda. 3 lata temu - bez trzymanki - wzięliśmy ślub w ciemno. Dokładnie o tej godzinie bawiliśmy się na naszym weselu. Zaraz o północy będą oczepiny i niesamowity, niespodziankowy pokaz fajerwerków. W końcu widziałeś ślub z "petardą"" - wspominała Anita.

Celebrytka zaznaczyła także, że pomimo upływu zaledwie trzech lat ich wrażenia są nawet większe niż w niektórych małżeństwach z dłuższym stażem! Jednocześnie postanowiła podzielić się z fanami czymś niespodziewanym.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Mimo że wydaje się, że 3 lata to nie dużo czasu w całym życiu, to pod względem ilości przeżyć można by obdzielić nie jedno małżeństwo. Rok temu informowaliśmy, że nasza rodzina się powiększy. Przed nami kolejne wielkie zmiany..." - napisała Anita, zasiewając w fanach ziarno niepewności.

Szydłowska zdradziła, że już niebawem fanów czeka wielka niespodzianka ze strony jej i jej męża. Co to takiego? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz także: Parada urodzinowa królowej Elżbiety II odwołana. Pandemia znowu zniweczyła plany pałacu

Może cię zainteresować: Nikt nie spodziewał się, że brat Magdy Gessler mieszka w takich warunkach. Piotr Ikonowicz pokazał swoje lokum. Polacy są zaskoczeni

Pisaliśmy również o: Krzysztof Jackowski o swoich doświadczeniach z duchami. Jeden wyjątkowo zapadł mu w pamięć. Ta historia przyprawia o dreszcze