Znaną w całej Polsce gwiazdę "Kuchennych rewolucji" spotkał ostatnio prawdziwy dramat. 68-letnia Magda Gessler nie może pójść w odwiedziny do swojej malutkiej wnuczki, 5-miesięcznej Neny. Jej rodzinę spotkał istny kryzys. Co się stało?

Gesslerowie zostali podzieleni

Jeszcze kilka miesięcy temu w życiu Magdy Gessler wszystko było w najlepszym porządku. Zaledwie w grudniu spędziła ona wraz z bliskimi cudowne święta w Hiszpanii. Mogła się wtedy nacieszyć obecnością najmłodszej członkini rodziny - malutkiej Neny, pociechy córki restauratorki. Niestety, sielanka dobiegła końca. Co się stało?

Kilka dni temu córka Magdy, Lara, podzieliła się na swoim Instagramie smutnymi wieściami. Ona i jej mąż zostali bowiem zakażeni koronawirusem. W wyniku choroby zmuszeni są poddać się kilkunastudniowej kwarantannie, podczas której żaden z członków rodziny nie będzie mógł ich odwiedzać.

"Niestety, trzecia fala nas dopadła, ale jesteśmy już na ostatniej prostej. W sumie ja już wyszłam, został jeszcze tylko Piotruś" - zdradziła swoim fanom.

Młodsza Gessler uspokaja jednak, że zakażenie koronawirusem przebiegło w jej przypadku bardzo łagodnie. Zaledwie dwa dni notowała ona u siebie stan podgorączkowy i ból głowy, a później pozostała jedynie suchość w gardle.

Pomimo tego, słynna restauratorka z pewnością cierpi przez brak możliwości spotkania się z ukochaną córką i wnuczką. Oby już niebawem cała rodzina znów się spotkała!

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o swoich doświadczeniach z duchami. Jeden wyjątkowo zapadł mu w pamięć. Ta historia przyprawia o dreszcze

Może cię zainteresować: Niecodzienny widok w jednym z miast uchwycony na nagraniu. Zwierzę uciekło swojemu właścicielowi. Interweniować musiała policja. Co się wydarzyło

Pisaliśmy również o: To jedno z najpopularniejszych ziół w polskich domach stosowane na wiele dolegliwości. Co zrobić by mięty było jeszcze więcej