Jak podaje portal "Pikio", Michał Wiśniewski w ostatnim czasie mógł cieszyć się z wielu radosnych chwil w jego życiu. Rok temu wziął ślub z nową partnerką, a zaledwie kilka tygodni temu na świat przyszedł jego kolejny syn Falco. Dodatkowo przekazał fanom informację o tym, że jego mama znalazła szczęście w miłości i przyjęła oświadczyny ukochanego.

Więcej problemów pojawiło się w przestrzeni zawodowej wokalisty. Wiśniewski nagrał na Instagramie filmik dla fanów, w którym użył specjalnego filtra imitującego płacz. W ten dość komicznie wyglądający sposób poinformował internautów, że jego koncert został odwołany.

To z pewnością przykra wiadomość dla sympatyków piosenkarza, którzy chcieli zobaczyć go na żywo i wysłuchać zarówno starego repertuaru zespołu Ich Troje, który miał wykonywać razem z Anią Świątczak, jak i nowych piosenek.

Akustyczny koncert miał odbyć się 21 marca w Domu Katolickim w Sandomierzu. Cóż, Michał Wiśniewski musi pogodzić się z decyzją władz, która została pojęta przez wzgląd na rosnącą liczbę zachorowań.

Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi
Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi

To również może Cię zainteresować: Zamknięcie Salonów Fryzjerskich Staje Się Coraz Bardziej Realne. Jak Samemu Zadbać O Włosy W Czasie Lockdownu

Zobacz także: Odszedł Aktor Z "Barw Szczęścia". Kondolencje Spływają Z Całego Kraju