Jak podaje portal "Fakt", w środę 17 marca Daniel Martyniuk po raz kolejny stanął przed obliczem sprawiedliwości. W Sądzie Rejonowym w Białymstoku miała miejsce rozprawa dotycząca znieważenia funkcjonariuszy policji przez młodego Martyniuka. Syn Króla disco polo przyznał się do stawianych mu zarzutów i wyraził skurchę. Dodał, że pragnie zmienić swoje życie i wypłynąć w morze.

Daniel Martyniuk znów na ławie oskarżonych

Rozprawa rozpoczęła się w środę o godzinie 9:00 przed Sądem Rejonowym w Białymstoku. Daniel Martyniuk pojawił się w sądzie i pełen skruchy przyznał się do znieważnia funkcjonariuszy. Nie tylko przeprosił, ale także wyznał, że chciałby zmienić swoje życie i wypłynąć na morze. Ma czekać wyłącznie na kontrakt.

Daniel Martyniuk/ Fakt

Dodał również, że jego zachowanie związane było z problemami, jakie miał ze swoją byłą żoną. Przypomnijmy, że w 2018 roku Daniel Martyniuk został uznany winnym znieważenia policjantów. Postępowanie zostało wówcza umożone warunkowo, co oznaczało, że jeśli syn Zenka Martyniuka złamie prawo, sprawa wróci.

W lutym bieżącego roku Daniel Martyniuk po raz kolejny miał nieprzyjemne spotkanie z policjantami, o czym informował w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie otrzymanego od stróżów prawa mandatu. Nie wiadomo, za co dostał mandat, ale nie krył swojego zdenerwowania tym faktem.

Na swoim koncie Daniel Martyniuk ma również sprawę za posiadanie narkotyków. Został w tej sprawie skazany na 5 miesięcy ograniczenia wolności i miał wykonywać prace społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Odbywał je na cmentarzu. Do tego sprawa za jazdę pomimo zabranego prawa jazdy - syn gwiazdora disco polo został przyłapany na tym aż 5 razy.

Za kierowanie bez prawa jazdy Daniel Martyniuk został skazany na karę 10 miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem kary na 3 lata i zakaz prowadzenia pojazdów przez 6 lat.

Myślicie, że tym razem faktycznie Daniel Martyniuk pójdzie po rozum do głowy i faktycznie zmieni swoje życie?

To też może cie zainteresować: Kinga Duda podjęła ważą decyzję. Córka prezydenta zaskoczyła wszystkich swoim wyborem. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta odkryła niezwykłe znalezisko pod podłogą szopy. Nagraniem zachwycił się cały Internet. O co chodzi

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Już niebawem wszystko może się rozpaść. Porażająca zapowiedź Jasnowidza z Człuchowa