Małgorzata Socha to aktorka, która swoim talentem i atrakcyjną aparycją przyciąga przed telewizory całe tłumy Polaków. Gwiazda "BrzydUli" zdobyła nawet ostatnio nagrodę Telekamer dla najlepszej aktorki tego serialu, co nie umknęło pochwałom dumnych fanów.

Nic więc dziwnego, że jako odnosząca wiele sukcesów artystka może sobie ona pozwolić na zamieszkanie w prawdziwej willi, w której nawet łazienka zapiera dech w piersiach...

Idealne miejsce do relaksu po dniu pracy

Chociaż wielu Polakom wydaje się, iż Socha na co dzień zajmuje się jedynie aktorstwem, to swoją najtrudniejszą rolę odgrywa poza zasięgiem kamer. Jest bowiem mamą trójki dzieci! Jak wiadomo, nie zawsze jest to droga prosta i usłana różami - w tej kwestii zawsze może jednak polegać na swoim ukochanym, Krzysztofie Wiśniewskim.

"Bycie mamą trójki dzieci i aktorką często bywa trudne. I choć czasem z nieukrywaną radością urywam się z domowych pieleszy, to jeszcze szczęśliwsza jestem, gdy wracam do moich 3 ananasów. Kochanie dziękuję Ci, że jesteś, że mnie wspierasz i że dzięki Tobie to wszystko się spina" - podziękowała partnerowi za pośrednictwem wpisu na Instagramie.

Przy tak wymagającej roli, jaką jest bycie matką, każdy potrzebuje czasem odetchnąć. Na szczęście, ciężką pracą Socha zasłużyła sobie na mieszkanie w willi, której każdy może jej pozazdrościć! Jej wnętrza niejednokrotnie mogliśmy oglądać na instagramowym profilu gwiazdy. Tym razem pochwaliła się łazienką.

fot. Instagram
fot. Instagram

Nie ulega wątpliwości, że tak luksusowe pomieszczenie, z dużymi oknami i wanną, jest idealnym miejscem do wieczornego relaksu po ciężkim dniu aktorki i mamy.

Zobacz także: Legenda polskiego big-bitu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Po licznych udarach dotrwał do 77 urodzin

Może cię zainteresować: Nie każdy wie, że nie wszyscy prowadzący DDTVN mają wykształcenie dziennikarskie. O kogo chodzi

Pisaliśmy również o: Premiera spektaklu "Gwiazda" potwierdziła wieści o relacji Gabriela i Rafała. Z kim Gabriel Seweryn przyszedł do Teatru Sabat