"Jastrzab Post" donosi o sensacyjnych wydarzeniach związanych z premierą spektaklu opowiadającego o życiu i karierze gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Violetty Villas.

Premiera potwierdza sensacyjne wiadomości

To kulturalne wydarzenie, było niczym szwedzki stół dla paparazzich koczujących pod teatrem, by "ustrzelić" przybywających tam celebrytów. To pomogło rozwiać wątpliwości fanów pary znanej z programu "Królowe życia", Rafała i Gabriela.

Ta barwna para, to związani ze światem mody i projektowania fascynaci, których połączyła miłość do tworzenia niebanalnych kreacji.

Wieści o końcu ich burzliwego związku szybko się rozeszły, podobnie jak fakt, że Gabriel szybko wdał się w nowy romans.

Premiera rewii o Violetcie Villas "Gwiazda", była idealną okazja dla wielu celebrytów, aby znowu lub po raz pierwszy pokazać się na "salonach". Show-biznesowe wydarzenia są też gratką dla paparazzich i fotoreporterów, którzy z radością wyławiają i uwieczniają wszystkich znanych ludzi.

Okazuje się, że wydarzenie kultiralne przyciągnęło Gabriela Seweryna, który jak twierdzą tabloidy, przybył do Teatru Sabat w towarzystwie nowego partnera.

JastrzabPost

Co o tym wszystkim sądzi Rafał Grabias?

Mogę śmiało powiedzieć, że jako para staliśmy się osobami pożądanymi na wielu eventach, galach i imprezach związanych ze światem mody. Niestety popularność ma też ciemne strony, którym nie wszyscy potrafią się oprzeć. Z nas dwóch to nie ja miałem kochanka.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Magda Narożna zdradza aspekty uczestnictwa w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ją spotkało w trakcie trwania programu

Zerknij: Tabloidy obiegła niewiarygodna wiadomość. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poszli razem na spektakl. Prawdziwa gratka dla paparazzich