Jak podaje portal "Jastrząb Post", w tegorocznym konkursie Eurowizji Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski. To dość kontrowersyjna decyzja władz TVP, ponieważ wszyscy myśleli, że na konkurs pojedzie Alicja Szemplińska - zwyciężczyni zeszłorocznych polskich eliminacji, która nie mogła skorzystać z okazji, ponieważ Eurowizja wówczas się nie odbyła ze względu na pandemię.

Sensację wzbudza również sam utwór, którym może pochwalić się Rafał Brzozowski. Piosenka "The ride" stylizowana na disco-polo lat 80. nie przypadła internautom do gustu. Polacy zgodnie twierdzą, że w tym roku czeka nas ostanie miejsce w konkursie.

Okazuje się, że Brzozowski zdecydował się na lekką zmianę wizerunku. W teledysku występuje w nieco innym image'u, a zagraniczne media już nadały mu przydomek. Reprezentant Polski będzie występował na konkursie pod pseudonimem: "RAFAŁ". Czyżby brzmiało to światowo i dumnie?

Pomimo tego, że szanse na wygraną Eurowizji z udziałem Brzozowskiego są marne, jesteśmy solidarni i trzymamy kciuki.

To również może Cię zainteresować: Żona Posła Koalicji Obywatelskiej Krytykuje Patriarchat. Dorota Brejza Zdradza Szczegóły Rozwodu

Zobacz także: Rafał Trzaskowski Jest Chory. Razem Z Żoną Wydali Oświadczenia. "Trzymajcie Kciuki"