Jak podaje "Super Express", w ramach projektu "Politycy od kuchni" dwaj dziennikarze tego dziennika wybrali się w odwiedziny do rodziców Andrzeja Dudy. Profesor Jan Duda oraz Janina Milewska-Duda mieszkają w Krakowie, a niedawno zmienili swoje mieszkanie na nieco mniejsze lokum. Ich apartamencik liczy zaledwie niecałe pięćdziesiąt metrów kwadratowych, więc nie jest duże, jednak ojciec polityka twierdzi, że ma to swoje zaley, bowiem nie trzeba dużo sprzątać.

Ci, którzy myśleli, że w mieszkaniu zostaną zastane luksusy, mocno się zdziwią. Cztery kąty państwa Dudów są bardzo skromne i składają się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, z sypialni, łazienki oraz korytarza. Całość urządzona jest w dość staromodnym, lecz przytulnym stylu.

Rzucającą się w oczy zaletą mieszkania jest niewątpliwie dość duży balkon, na którym znajduje się liczna roślinność. Widok z tarasu pozostawia jednak wiele do życzenia, bowiem wychodzi wprost na stację benzynową.

Najważniejsze, że zarówno pan Jan, jak i pani Janina są zadowoleni ze swojego lokum, w którym przeżywają swoją codzienność.

Jesteście zdziwieni, że nie ma w nim aż takich luksusów?

To również może Cię zainteresować: Paulina Krupińska O Związku Z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Fani Nie Spodziewali Się, Że Właśnie Tak Wygląda Ich Relacja

Zobacz także: Zdesperowana Klaudia El Dursi Prosiła O Pomoc Dla Syna. Wiadomo, W Jakim Stanie Jest Chłopiec