Jak podaje "Super Express", Małgorzata Kożuchowska od lat nieustannie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Jej kariera zaczęła się od "Kilera" i trwa po dziś dzień. Artystka dba o to, by ciągle wyglądać młodo, dlatego cały czas jest w ruchu i uprawia sport. Jej ulubioną formą aktywności jest gra w tenisa. Niestety w najbliższym czasie będzie musiała z tego zrezygnować.

Od poniedzaiłku 15 marca w życie wchodzą nowe obostrzenia związane z pandemią i będą obejmować między innymi województwo mazowieckie, czyli to, w którym mieszka gwiazda. Jakie konsekwencje za tym idą? Przede wszystkim zostaną zamknięte galerie, teatry i obiekty sportowe.

Małgorzata Kożuchowska/Youtube @Jastrząb Post
Małgorzata Kożuchowska/Youtube @Jastrząb Post

To dla Małgorzaty Kożuchowskiej podwójny cios, bowiem gwiazda znów będzie musiała sobie zrobić przerwę od pracy w teatrze. W ten weekend zagra ostatni raz zanim obiekty kulturalne zostaną zamknięte. Będzie można zobaczyć ją trzykrotnie w Teatrze Narodowym w spektaklu "Matka Joanna od Aniołów", w którym gra główną rolę.

Aktorka ubolewa również nad tym, że znów nie będzie mogła uczęszczać na kort tenisowy. Pozostają jej ćwiczenia w domu lub może wybrać się na trening do pobliskiego województwa łódzkiego, w którym póki co nie wprowadzono zaostrzonych obostrzeń.

Małgorzata Kożuchowska/Youtube
Małgorzata Kożuchowska/Youtube

To również może Cię zainteresować: Wielka Strata Michała Żebrowskiego. Odeszła Ważna Dla Niego Osoba. Fani Pogrążeni W Żałobie

Zobacz także: Te Banknoty I Monety Mogą Być Warte Majątek. Wiadomo, Jakie Muszą Spełniać Warunki