Michał Żebrowski to polski aktor telewizyjny i teatralny, który swoją miłą aparycją oraz nieprzeciętnym talentem aktorskim skradł serca wszystkich Polaków. Urodził się w Warszawie jako dziecko Tadeusza i Bożeny Żebrowskich, którzy od najmłodszych lat wspierali ukochanego syna w jego marzeniach. Największym była oczywiście kariera aktorska, na której szczyt rodzice konsekwentnie pomagali mu się wspiąć. Niestety, Michała Żebrowskiego spotkała niedawno okropna strata.

Zmarł ojciec lubianego aktora

Niedawno media obiegła smutna wiadomość o tym, iż ojca aktora - Tadeusza Żebrowskiego - nie ma już z nami. Zmarł on 27 lutego br. w wieku 92 lat. Chociaż od tego czasu minęło już kilka tygodni, to sam Michał wciąż nie zabrał głosu w tej sprawie. Nie ulega jednak wątpliwości, iż jest mu w tej sytuacji niezwykle ciężko.

Lubiany aktor na swoim Instagramie często publikował zdjęcia z młodości z obecnymi na nich ukochanymi rodzicami. Na kilku pojawił się, oczywiście, ojciec. Doskonale widać, że miał on z synem naprawdę silną więź.

"Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek. Dziękujemy Panu Bogu za Jego życie" - przekazano w nekrologu pana Tadeusza.

fot. Instagram
fot. Instagram

Z pewnością nie są to dla Michała Żebrowskiego łatwe chwile - fani mają nadzieję, iż uda mu się już niebawem wyjść z żałoby.

Zobacz także: Te banknoty i monety mogą być warte majątek. Wiadomo jakie muszą spełniać warunki

Może cię zainteresować: Tajemnicze odejście popularnego dziennikarza. Śledztwo w sprawie Bohdana Gadomskiego nadal trwa. Co wiadomo w tej sprawie

Pisaliśmy również o: Zachowanie 13-latka podbiła serca internautów na całym świecie. Chłopiec zajął się młodszym rodzeństwem, gdy ich rodzice odeszli