Jak podaje portal "Plotek", aktor Mikołaj Roznerski został uhonorowany Złotą Telekamerą. Odbierając nagrodę nie tylko podziękował i wyraził radość z wyróżnienia, ale także wyznał miłość swojej ukochanej, Adrianie Kalskiej. Jak widać uczucie pary nie słabnie ani na chwilę.

Za nami Gala Telekamer

W środę 10 marca mogliśmy zobaczyć transmisję z gali rozdania Telekamer. Gwizdor "M jak miłość", Mikołaj Roznerski odebrał na niej Złotą Telekamerę. Młodemu aktorowi udało się zjednać sobie sympatię widzów i zdobyć Telekamerą trzy razy z rzędu. Teraz przyszedł czas na przyznanie Roznerskiemu wyjątkową, Złotą Telekamerą.

Choć Mikołaj Roznerski wiedział, że otrzyma nagrodę, podczas jej odbierania wyraźnie dało się wyczuć, że młody aktor jest zestresowany. Sam przyznał się do tego we wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych. "Pierwszy raz w życiu mnie tak zeżarło, że nie mogłem wydusić przez chwilę słowa" - napisał na Instagramie.

Statuetkę Mikołajowi Roznerskiemu wręczyła jego ukochana, aktorka Adriana Kalska. Aktor "M jak miłość" nie tylko nie krył swoich emocji i wśród podziękowań postanowił wyznać miłość swojej partnerce. "Adusiu, bardzo cię kocham" - powiedział na scenie ściskając w dłoni statuetkę.

Podziękowań dla Ady nie zabrakło również już po gali, we wpisie młodego aktora w mediach społecznościowych. Aktor podziękował ukochanej za to, że zawsze jest przy nim i jest dla niego ogromnym wsparciem. Roznerski dodał również, że 15 lat temu, kiedy przyjechał do stolicy, nie spodziewał się, że znajdzie się w miejscu, w którym jest teraz.

Należycie do grona fanów talentu Mikołaja Roznerskiego?

To też może cię zainteresować: Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem. Dołączyła poruszający komentarz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw, w jaki sposób Maria Kaczyńska oceniła pierwszego męża córki. Padły mocne słowa

O tym się mówi: Meteorolodzy ostrzegają. Pogoda w najbliższych dniach może być niespokojnie. Czy czeka nas prawdziwy armagedon