Jak podaje portal "Super Express", finał Miss Polonia 2020 dostarczył ogromnej dawki emocji. O koronę najpiękniejszej walczyło 20 prześlicznych kandydatek. Korona najpiękniejszej mogła trafić tylko do jednej z nich. Wygrała Natalia Gryglewska z Częstochowy. 22-latka właśnie zaczyna swoją karierę w polskich show biznesie.

Wybrano najpiękniejszą Polkę

Wybory Miss Polonia należą do najstarszych tego typu wyborów na świecie. To, jak wybory wyglądają obecnie, jest wynikiem 90-letniej tradycji wyborów najpiękniejszej Polki. Gala finałowa odbyła się w poniedziałek 8 marca w Dzień Kobiet. W Teatrze Wielkim w Łodzi. Na gali nie zabrakło gwiazd polskiego show biznesu. Pojawiła się między innymi gwiazda "M jak miłość" Katarzyna Cichopek wspólnie z mężem Marcinem Hakielem, Tomasz Ciachorowski, czy Agnieszka Kaczorowska.

Tytuł Miss Polonia i korona trafiły do 22-letniej Natalii Gryglewskiej z Częstochowy. Nowa Miss Polonia jest absolwentką wydziału dietetyki klinicznej na Śląskim Uiwersytecie Medycznym. Kotynuuje studia magisterskie na jednej z warsawskich uczelni. Nowa Miss Polonia zdradziła, że jej ogromną pasją są podróże.

Zdecydowała się wziąć udział w konkursie, bo uwielbia wyzwania i przygody. Zdradziła, że wybory Miss Polonia są dla niej swego rodzaju testem na to, na ile może pokanać pewne granice. Natalia Gryglewska opisała siebie, jako "ambitną, ciekawską i wrażliwą". Podkreśliła również, że zależy jej na niezależności i ciągłym rozwijaniu siebie.

Natalia przyznała również, że ważne, żeby z pięknem zewnętrznym szło również piękno "wewnętrzne". "Piękna kobieta to taka, która potrafi współczuć, być wrażliwa, mieć określony cel w życiu" - podkreśliła Miss Polonia 2020.

Zgadzacie się z tegorocznym werdyktem?

To też może cię zainteresować: Kobieta szukała źródła przeciągu w swojej łazience. Gdy zdjęła ścienne lustro, jej oczom ukazało się tajne przejście. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta zaręczona z mężczyzną, starszym od niej o 32 lata, ujawnia, jak zostali potraktowani przez otoczenie. To nie mieści się w głowie

O tym się mówi: Najnowsze doniesienie o Tymoteusze Szydło zaskakują. Czy syn Beaty Szydło przestał być ksiądzem