Choć do tej pory stronił od pokazywania rodziny to Michał Wiśniewski w końcu postanowił nareszcie pokazać światu, jak wygląda jego najmłodsza pociecha – synek Falco Amadeusz, który przyszedł na świat w lutym tego roku.

Jednak pod jednym z artykułów w serwisie „Jastrząb Post” głos w obronie rodziny zabrała Pola Wiśniewska, obecna żona lidera Ich Troje. Doszło do ostrej wymiany zdań! Co powiedziała?

Pola Wiśniewska wdała się w internetową awanturę! O co poszło? Żona Michała Wiśniewskiego nie przebierała w słowach!

Jak informuje serwis Lelum, kłótnia z udziałem zony Michała Wiśniewskiego zniknęła już z Instagrama, jednak poprzez czujność „Super Expressu” wciąż możemy się dowiedzieć, co właściwie powiedziała Pola Wiśniewska podczas awantury. O co poszło?

Choć Michał Wiśniewski od lat tworzy patchworkową rodzinę to chwali się swoim życiem rodzinnym i dobrze dogaduje z każdym ze swoich dzieci, spędzając z nimi masę czasu.

Lider Ich Troje jakiś czas temu zmienił swoje życie i wziął piąty ślub z ukochaną Polą. Tym razem jednak postanowił nie afiszować się z życiem prywatnym i nowym małżeństwem – nie było publicznej relacji ze skromnego ślubu, a młoda para nie chwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Na świat przyszła niedawno pierwsza wspólna pociecha pary, czyli synek Falco Amadeus. Przez pewien czas Michał Wiśniewski wstrzymywał się z pokazywaniem chłopca mediom, jednak na jego Instagramie ukazały się właśnie zdjęcia najmłodszego potomka.

Wpiw wzbudził wielkie poruszenie, a oprócz głosów zachwytu pojawiło się sporo tych krytycznych. Okazuje się, że jeden z komentarzy zdenerwował Polę Wiśniewską, która postanowiła odpowiedzieć i w ten sposób wyrosła spora kłótnia.

Pola Wiśniewska wdała się w dyskusję z jednym z internautów, a administracja profilu serwisu Jastrząb Post usunęła wpisy. Zarzewiem konfliktu były bardzo wulgarne słowa internauty, który pytał, po co serwis pokazuje zdjęcie Michała Wiśniewskiego.

„Żal mi Twoich bliskich. Życie z takim frustratem nie może być łatwe. Do tego brak kultury, żenada. Zakompleksiony mały człowiek” – napisała, cytowana przez Lelum.

Na tym się jednak nie skończyło, gdyż internauta stwierdził, ze nic go nie obchodzi jej zdanie. Zona Wiśniewskiego pouczyła tego człowieka, aby zajął się swoim życiem, zamiast komentować i obserwować cudze.

Jak informował portal "Życie PL": CÓRKA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY MA PSEUDO OCHRONĘ? NA WIDOK TEGO, JAK WOZI JĄ KIEROWCA SOP SPECJALISTA ŁAPIE SIĘ ZA GŁOWĘ! TRUDNO POJĄĆ, JAK TO MOŻLIWE

Przypomnij sobie: PAŃSTWO ZWRÓCI WIELU POLAKOM AŻ 1500 ZŁOTYCH? TRZEBA SIĘ POSPIESZYĆ ZE ZŁOŻENIEM WNIOSKU! TO JUŻ OSTATNI MOMENT NA TO, ABY ZYSKAĆ DUŻE PIENIĄDZE

Portal "Życie PL" pisał również: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? NOWE WIEŚCI DLA DZIECI I RODZICÓW. MINISTER EDUKACJI ZAJĄŁ STANOWISKO. PRZEKAZAŁ, ŻE SĄ WARUNKI DO SPEŁNIENIA

Pisaliśmy również o: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES