Jak podaje portal "Super Express", związek Moniki i Zbigniewa Zamachowkich od początku wywoływał skrajne emocje. Działo się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że aktor dla Moniki Richardson zostawił żonę, z którą doczekał się czwórki dzieci. Niestety nie obyło się bez publicznego prania brudów. Para pomimo całej medialnej burzy, jaką wywołał ich związek wydawała się naprawdę szczęśliwa. Czy po 7 latach małżeństwa, Monika i Zbigniew Zamachowski zdecydują się na rozwód?

Kontrowersje małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

Po rozwodzie ze swoją żoną, Zbigniew Zamachowski został zobligowany do płacenia dość wysokich alimentów. W tej kwestii mógł liczyć na nową partnerkę, która go wspierała. Nietety Monika Zamachowska nie szczędziła pod adresem byłej żony aktora, a nawet jego córki, przykrych słów.

Monika Zamachowka w bardzo ostrych słowach skrytykowała 23-letnią wówczas córkę Zamachowkiego Marię, za pobieranie przez nią alimentów. "Mieszka z mamą i rodzeństwem, nie ma chłopaka ani pomysłu na życie" - to tylko niewielka część wpisu Moniki Zamachowskiej w mediach społecznościowych.

Monika i Zbigniew Zamachowski rozwiodą się?

Zarówno Monika Zamachowska, jak i jej ostatni mąż, stawali wcześniej na ślubnym kobiercu dwukrotnie. Najdłuższy związek małżeński Moniki Zamachowskiej trwał 11 lat - było to małżeństwo ze szkockim pilotem Jamie'em Malcolmem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Zamachowska w jednym z wywiadów przyznała, że główną przyczyną rozpadu jej małżeństwa z Malcolmem było to, że nie potrafiła żyć za granicą.

Teraz Zamachowka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoim małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim. Po ukazaniu się rozmowy z nią w "Twoim Imperium" wiele osób ma wątpliwości, co do tego, czy jej ostatnie małżeństwo jest szczęśliwe.

Stwierdziła, że po swoich dotychczasowych doświadczeniach zmienił się jej sposób postrzegania instytucji małżeństwa. Była gwiazda TVP przyznała, że zarówno ona, jak i Zbigniew Zamachowski od początku wiedzieli, że ich związek jest "obarczony ryzykiem" i może się skończyć. "Doskonale wiemy, że wszystko może się skończyć" - powiedziała, dodając, że codzienne życie potrafi zabić nawet największą miłość.

Myślicie, że to zapowiedź rozwodu Zamachowskich?

To też może cię zainteresować: To koniec ciepłych relacji pomiędzy Meghan Markle i Harrym, a rodziną królewską? Padły bardzo mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieobecność Krzysztofa Krawczyka w popularnym programie mocno zaniepokoiła jego fanów. Czy ze zdrowiem muzyka wszystko jest w porządku

O tym się mówi: Skandaliczne zachowanie jednej z przedszkolanek! Rodzice są oburzeni zachowaniem kobiety. Sprawa trafiła do kuratorium