"Ślub od pierwszego wejrzenia" daje swoim uczestnikom szansę na znalezienie prawdziwej miłości i rozpoczęcia zupełnie nowego życia u boku ukochanej osoby. Droga ta nie zawsze jest jednak usłana różami - wiele par wkrótce po zakończeniu programu rozstaje się.

Ta najgorsza ewentualność nie spotkała jednak Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka z trzeciej edycji show. Mało tego - nie dość, że się nie rozwiedli, to nawet doczekali się dwójki dzieci! Nie ulega więc wątpliwości, że para wie co nieco o udanych związkach. Swoją wiedzą Anita postanowiła się podzielić z przyszłymi uczestnikami programu. Co takiego powiedziała?

Ważna rada od byłej uczestniczki show

Lubiany przez widzów program doczekał się już piątej odsłony. Chociaż wyemitowany został dopiero jeden odcinek, to nie ma już wątpliwości, że ta edycja będzie niezwykle udana. Widzów zastanawia fakt, jak udało się ją nagrać podczas pandemii, jednak również to już wkrótce stanie sie jasne!

fot. Instagram
fot. Instagram

Do fanów programu należą również... Anita i Adrian, którzy znaleźli swoją miłość już w trzeciej edycji! Nie ukrywają oni, że z chęcią będą oglądać najnowsze odcinki i kibicować młodym parom walczącym o szczęście. Szydłowska postanowiła podzielić się z nimi pewną radą, która z pewnością pomoże im przetrwać wszystkie trudności - na które niestety muszą być przygotowani.

"Kochane nowe pary, nie poddawajcie się na pierwszych schodach, bo nie zawsze będzie z górki, ale ważne żeby iść razem" - zaapelowała do uczestników piątej edycji.

Anita doskonale wie o tym, że nowożeńców zawsze spotykają trudności - grunt to jednak nigdy się nie poddawać i nie odchodzić od ukochanej osoby przez jedno niepowodzenie!

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wyjawiła wielką tajemnicę swojego przyjaciela. Czy Jacek Wójcik jej to wybaczy

Może cię zainteresować: Mąż Katarzyny Warnke zdradził, co aktorce podoba się w mężczyznach. Jej preferencje zaskoczyły wiele osób

Pisaliśmy również o: Zaskakujące wyznanie Anny Lewandowskiej. Ile dzieci planuje znana trenerka fitness