Jak podaje "Super Express", Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Los połączył ich na planie serialu "M jak miłość", gdzie od killku lat grają parę. W 2018 roku okazało się, że od jakiegoś czasu związali się również w życiu prywatnym. Okazuje się, że ta podwójna sielanka niedługo może legnąć w gruzach. Fani przewidują rozstanie!

Youtube
Youtube

Musimy na szczęście uspokoić sympatyków popularnej pary, ponieważ mowa tylko i wyłącznie o rozpadzie serialowego związku. Scenarzyści "M jak miłość" wpadli na pomysł, by rok po ślubie Izy i Marcina pojawił się kryzys. Naga i ściągnięta podstępem do łóżka innego mężczyzny Iza będzie błagać Marcina o wybaczenie. Mąż jednak wniesie pozew o rozwód.

Na szczęście w życiu prywatnym pary wszystko układa się znakomicie. Przykładem tego jest udostępnione niedawno przez aktora zdjęcie z ukochaną. Razem świętowali urodziny Adriany Kalskiej.

Moje Kochanie ma dziś urodziny Mikołaj Roznerski

Aktorce z okazji urodzin życzymy wszystkiego, co najlepsze i przede wszystkim bardzo dużo miłości.

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: Niesamowity Trend Odtwarzania Zdjęć Z Dzieciństwa Obiegł Cały Świat. Rezultaty Są Zabawne i Wzruszające

Zobacz także: Kate Winslet Wspomina Słynną Scenę W Zaparowanym Wozie Z "Titanica". Do Tej Pory Łączy Ją Coś Wyjątkowego Z Leonardo DiCaprio