Maciej Stuhr to człowiek, którego nikomu z Polaków z pewnością nie trzeba przedstawiać. Od lat zachwyca on nas swoją nietuzinkową grą aktorską, a także wieloma innymi talentami, których Stuhr w zanadrzu ma mnóstwo.

Pomimo uwielbienia ze strony fanów, większość z nich ma niewielkie pojęcie o jego życiu prywatnym. Wszystko dlatego, że... najbliższa mu osoba, żona Katarzyna, w życiu prywatnym zajmuje się dietetyką oraz jest osobą ceniącą sobie intymność i bardzo rzadko pojawia się na imprezach czy "ściankach". Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek od reguły i zjawiła się na premierze spektaklu "Aleja Zasłużonych", gdzie zachwyciła wszystkich swoją niezwykłą metamorfozą! Co zrobiła?

Katarzyna Błażejewska-Stuhr postawiła na ostre cięcie

Maciej i Katarzyna są małżeństwem już od niemal 6 lat. Doczekali się nawet dziecka - urodzonego w 2016 roku Tadeusza. Obydwoje mieli jednak dzieci już wcześniej - świadkiem zawierania przez parę związku był dwuletni syn Katarzyny, Stanisław, oraz już kilkunastoletnia córka Macieja - Matylda. Żona aktora przyznaje, że to właśnie dla niej ta sytuacja była najtrudniejsza.

"Stasiek miał dwa lata, gdy zaczęliśmy być razem. Dla niego to była normalność, takie życie w dwóch domach. Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy" - opowiadała.

Do tej pory znakiem rozpoznawczym ukochanej Stuhra były długie, rude włosy z charakterystyczną grzywką. Katarzyna postanowiła jednak przejść ogromną metamorfozę, rezygnując z grzywki, ścinając włosy do ramion i nieco je rozjaśniając!

To właśnie w takim wydaniu, wzbogaconym o kraciastą marynarkę i białą koszulę, pojawiła się wraz z mężem na premierze spektaklu. Wszyscy obecni nie mogli oderwać od niej wzroku.

fot. AKPA
fot. AKPA

Bez wątpienia była to ogromna, a zarazem pozytywna przemiana w wyglądzie Katarzyny!

Zobacz także: Czy w ostatni dzień lutego Polacy będą mogli zrobić zakupy? Wykaz niedziel handlowych w roku 2021. Warto go znać i zapamiętać

Może cię zainteresować: Lockdown uderzył wszystkich po kieszeni. Wielu wyciągnęło rękę do rządu po pieniądze. Niektórzy po nawet spore sumy. Co się z nimi stało

Pisaliśmy również o: Niezwykły gest ze strony pracowników dworca autobusowego. Dzięki nim zwierzęta otrzymały nowe życie. O co chodzi