Z informacji przekazanych przez portal "Pikio", widzowie trzeciej odsłony "Sanatorium miłości nie mogą narzekać na nudę. W sieci nie cichną echa wyemitowanego ostatniej niedzieli odcinka. Widzowie nie kryją swojego oburzenia zachowaniem Krytyny. Padły pod jej adresem naprawdę mocne słowa. O co chodzi?

Trzecie edycja "Sanatorium miłości" zmierza do końca

Widzowie "Sanatorium miłości" nie kryją swojego oburzenia tym, jak Krystyna potraktowała kolegę z uzdrowiska. Para miała okazję pójść razem na randkę w ciemno. Z początku wszystko wyglądało dobrze. Widzowie byli pewni, że para dobrze się razem bawi, kiedy z ust Krytyny padły zaskakujące słowa.

W ostatniej odsłonie show tytułem kuracjusza odcinka mógł cieszyć się Zdzisław. Mężczyzna zaprosił na randkę Jadwigę. Nie była ona jedyną, na jaką wybrał się kuracjusz. Doszło również do jego randki w ciemno z Krystyną, która w jednym z zadań wybrała jego romantyczny scenariusz na spotkanie we dwoje.

W trakcie romantycznego spotkania kuracjuszy nie zabrakło flirtu i komplementów. Randka pary rozpoczęła się szampanem i truskawkami, przy których oboje oddali się rozmowie. Potem przyszedł czas na podbój parkietu. Widzowie odnieśli wrażenie, że zarówno Zdzisław, jak i Krystyna całkiem dobrze się bawią. Sama Krystyna przed kamerami przyznała, że poczuła się wyjątkowo tańcząc w ramionach Zdziska.

Nietety, ku rozczarowaniu wielu fanów programu, Krystyna oświadczyła, że nie chce kontynuować romantycznej relacji ze Zdzisławem. W komentarzach widzów widać było ich ogromne poruszenie. Wielu pisało, że Krystyna ewidentnie ma problem ze samą sobą. Inna fanka napisała, że "jeszcze się taki nie urodził, co by Krystynie dogodził".

To nie pierwszy raz, kiedy Krystyna odrzuca zalotu kuracjuszy. Taki los wcześniej spotkał Edwarda, których randka okazała się porażką.

A wy, jak oceniacie zachowanie Krystyny?

To też może cię zainteresować: Marzena Rogalska przerwała milczenie po odejściu z TVP. Dziennikarka opowiedziała o przykrych sytuacjach. Wyznała, że „to niesprawiedliwe”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda na temat zarobków w restauracjach Magdy Gessler wyszła na jaw. Szczegóły postanowił wyjawić kucharz, który pracował dla królowej gastronomii

O tym się mówi: Potężny przekręt z maseczkami ochronnymi w roli głównej? Detektyw Krzysztof Rutkowski w akcji! Postanowił wyznaczyć wielką nagrodę