Cezary Żak jako aktor cieszy się w Polsce popularnością już od kilku dekad - jeden z najbardziej kultowych seriali, w jakich wystąpił, zaczęto bowiem emitować już w latach 90.! Mowa oczywiście o "Miodowych latach". Od tego czasu Żak jeszcze bardziej wspiął się po drabinie kariery - brał udział w wielu innych produkcjach, które zapewniły mu sławę oraz sympatię wszystkich Polaków.

Jako tak wybitny aktor, Żak nie ma ani chwili do stracenia i z pewnością przydaje mu się samochód, który szybko i komfortowo pozwoli mu załatwić wszelkie zawodowe, ale i prywatne sprawy. Czym na co dzień jeździ gwiazdor?

Cezary Żak podróżuje w prawdziwym luksusie

Gwiazdor "Rancza" już od lat zdobywa coraz większą sympatię wśród widzów - nic więc dziwnego, że w nagrodę za taki wysiłek pozwolił sobie na kupno naprawdę imponującego samochodu.

Żak od dawna znany jest ze swojego zamiłowania do samochodów klasy premium, a najchętniej zawsze wybierał SUV-y. W jego kolekcji zawitały m.in. dwa mercedesy ML i BMW X1. Niedawno aktor przerzucił się na Audi Q3. Co wyróżnia ten pojazd spośród innych?

Niemiecka marka Audi już od dawna kojarzona jest z najwyższą klasą. Samochód, na który zdecydował się Żak, zaprezentowano natomiast w 2018 roku. Posiada on charakterystyczny design: sześciokątny grill, tylne lampy w kształcie wielokątów, charakterystyczne reflektory oraz wytłoczenia na karoserii. Jedną z najważniejszych jego cech, wpływających na codzienne użytkowanie, jest nieco mocniej odsadzone od ziemi zawieszenie. Znacznie ułatwia to wsiadanie do pojazdu, a poza tym pozycja za kierownicą jest wyższa, co wpływa na niezwykły komfort jazdy.

We wnętrzu samochodu zauważyć można wiele funkcjonalnych przycisków oraz dotykowych ekranów, których zadaniem jest możliwie jak największe ułatwienie i umilenie podróży. Obecne są również systemy wspierające kierowcę.

fot. Instagram
fot. Instagram

Nic dziwnego, że to właśnie na ten samochód zdecydował się wybitny aktor.

Zobacz także: Wytypowano znaki zodiaku, które bez wahania zmieniają pracę. Czy jesteś w tej grupie

Może cię zainteresować: Już za kilka miesięcy wejdą w życie ważne zmiany w dowodach osobistych. Na dokumencie znajdą się nieco inne elementy niż dotychczas

Pisaliśmy również o: Joanna Moro skomentowała decyzję Augustina Egurolli. Co aktorka myśli o jego przejściu do TVP? Padły mocne słowa