Chociaż Polsat jako stacja słynie z wielu dobrych programów i dziennikarzy, to zdecydowanie największą sympatię widzów zapewnia mu pewien duet. Mowa oczywiście o Paulinie Sykut-Jeżynie oraz Krzysztofie Ibiszu, którzy od lat występują razem przed kamerami przy najróżniejszych okazjach.

Chociaż na ekranie Paulina i Krzysztof wydają się tworzyć niezwykle zgrany duet, to fani zastanawiają się, jak wygląda ich relacja za kulisami. Nieco więcej postanowiła opowiedzieć o tym Sykut-Jeżyna. Jej słowa wprawiają w zdumienie!

Najlepsi przyjaciele nie tylko na ekranie

Chociaż znajomi z telewizji nie zawsze lubią się w prywatnym życiu, to w przypadku tej dwójki jest zupełnie inaczej. Jak wyznała prezenterka, ona i Krzysztof są wobec siebie... niezwykle lojalni i oddani!

"Czuję, że mogłabym do Krzyśka zadzwonić i poradzić się w każdej sprawie" - stwierdziła gwiazda.

Najbardziej jednak dziwi jej odpowiedź na pytanie o to, czy... jej mąż nie jest zazdrosny o Ibisza. Jak się okazuje - nie tylko obaj panowie mają ze sobą świetny kontakt, ale i całe rodziny dwójki prezenterów bardzo dobrze się dogadują!

"Wspólnie się wspieramy. Ja znam Krzyśka rodzinę, Krzysiek zna moją. Gdy na przykład moja mama ma urodziny, Krzysiek zawsze dzwoni z życzeniami" - wyznała Sykut-Jeżyna.

Prezenterka zdradziła również plany, jakie ona i Krzysztof mają wobec widzów! Zapowiedziała, że wraz z Ibiszem zaproszą ich na... zwiedzanie wnętrz wszystkich znanych produkcji. Dla wielu fanów autorskich programów Polsatu będzie to nie lada rozrywka.

Trzeba przyznać, że taka przyjaźń, jaką obdarzyli się nawzajem Ibisz i Sykut-Jeżyna, zdarza się raz na milion przypadków!

Zobacz także: Joanna Moro skomentowała decyzję Augustina Egurolli. Co aktorka myśli o jego przejściu do TVP? Padły mocne słowa

Może cię zainteresować: Izabela Janachowska żyje w prawdziwym luksusie. Pokazała swój ogromny apartament. Wystrój wnętrza robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Trwają dyskusje na temat nowego "500 plus". Można spodziewać się podwyżek świadczenia. Co czeka Polaków