Jak podaje portal "Plotek", ostatni tydzień był dla TVP dość zwariowany. Po dwunastu latach współpracy nagle odeszła Marzena Rogalska, która od dawna tworzyła w "Pytaniu na śniadanie" duet prowadzących z Tomaszem Kammelem. Oboje deklarowali ogromną, wzajemną przyjaźń, która teraz została wystawiona na próbę.

Marzena Rogalska zrezygnowała z pracy w TVP tuż po ogólnopolskim strajku mediów w sprawie wprowadzenia nowego podatku od reklam. Tomasz Kammel natomiast nadal pozostał na swoim stanowisku, znalazł nową partnerkę prowadzącą - Izabellę Krzan i ani słowem publicznie nie odniósł się do odejścia swojej przyjaciółki.

Dziennikarz podpadł fanom również opublikowanym w sieci zdjęciem z Joanną Jędrzejczyk, na którą również w ostatnich dniach spadla fala hejtu po tym, gdy ogłosiła, że zostane jurorką we flagowym programie TVP "Dance Dance Dance".

Spotkanie po latach. Co w sercu, to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna, dziękuję za świetny czas! Tomasz Kammel

Internautom nie spodbał się ten wpis, a spostrzegawczy użytkownicy Instagrama zauważyli, że Rogalska i Kammel już nie obserwują wzajemnie swpich profili w mediach społecznościowych. To koniec wielkiej przyjaźni?

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

To również może Cię zainteresować: Niesamowita Historia Kobiety, Która Adoptowała Dwójkę Dzieci. Po Pewnym Czasie Okazało Się, Że Są Biologicznym Rodzeństwem

Zobacz także: Izabela Janachowska Żyje W Prawdziwym Luksusie. Pokazała Ogromny Apartament