Agata Młynarska to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek w Polsce. Robiła karierę już w niemal każdej stacji telewizyjnej - od TVP, przez Polsat, aż do TVN. Nie zatrzymała się jednak tylko na tradycyjnych mediach - niedługo później podbiła radio, a także internet.

Chociaż trzeba przyznać, że Młynarska zdecydowanie nie próżnowała a jej ręce były pełne roboty, to udało jej się znaleźć czas również na rodzinę. Ze swoim pierwszym mężem, Leszkiem Kieniewiczem, doczekała się dwójki dzieci - Stanisława i Tadeusza. Chociaż jej związek z doktorem historii nie przetrwał, to obecnie już od kilku lat jest w relacji z przedsiębiorcą Przemysławem Schmidtem, z którym przebywa obecnie w słonecznej Hiszpanii.

Nowy związek nie przyćmił jednak jej miłości do synów z poprzedniej relacji. Jednemu z nich, młodszemu Tadeuszowi, złożyła ostatnio niezwykłe życzenia z okazji 32. urodzin. Co napisała?

Syn Agaty Młynarskiej robi niewyobrażalną karierę

Niewielu wie o tym, że syn dziennikarki już od lat robi karierę... za oceanem, a dokładnie w Los Angeles, gdzie pracuje jako operator filmowy! Już od najmłodszych lat film był największą pasją Tadeusza, a swoją pierwszą kamerę otrzymał w prezencie komunijnym. Obecnie realizuje on spoty reklamowe dla przeróżnych marek: zaczynając od Żywca i New Balance, a kończąc na Coca-Coli i Disneyu!

Nic dziwnego, że dziennikarka jest niezwykle dumna ze swojego syna. Dała temu wyraz w życzeniach, jakie złożyła mu na urodziny za pośrednictwem Instagrama.

"19 lutego 1989 roku pojawił się na świecie Tadeusz Kieniewicz, mój młodszy syn. Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś" - napisała, załączając kilka zdjęć Tadeusza z dzieciństwa.

fot. Instagram
fot. Instagram

Wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Fenomenalne stylizacje Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana oczarowały niemal wszystkich. Para po wyjściu ze studia została otoczona przez paparazzi

Może cię zainteresować: Fani nie mieli pojęcia o tym, co robi córka Huberta Urbańskiego. Internauci są pod wrażeniem. Kim jest Krystyna Engelmayer-Urbańska

Pisaliśmy również o: Nieprawdopodobna historia małżeństwa. Kobieta wyszła za ojca swojej najlepszej przyjaciółki. Ciężko w to uwierzyć