Portal "Super Express", Agata Duda znana jest z tego, że bardzo niechętnie zabiera głos w różnych ważnych społecznie i politycznie sprawach. Nie robi tego, choć bardzo często towarzyszy prezydentowi w trakcie jego oficjalnych wystąpień. Tym razem postanowiła niespodziewanie powiedzieć kilka słów w czasie wideokonferencji Andrzeja Dudy. Co powiedziała?

Życzenia od Andrzeja Dudy

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, para prezydencka spotkała się z dowódcami Wojska Polskiego. Prezydent Andrzej Duda wyraził radość z możliwości spotkania i złożenia życzeń żołnierzom. Spotkanie ze względu na epidemię koronawirusa musiało odbyć się w formie zdalnej.

Para prezydencka/YouTube @ Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 / World Youth Day #krakow2016
Para prezydencka/YouTube @ Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 / World Youth Day #krakow2016
Para prezydencka/YouTube @ Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 / World Youth Day #krakow2016

Nie zabrakło również podziękowań dla wojskowej służby medycznej, żołnierzy wojsk operacyjnych i obrony terytorialnej, za pomoc w zwalczaniu epidemii koronawirusa, a także wspieraniu w tym niezwykle trudnym czasie seniorów. Życzył im spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.

Kiedy Andrzej Duda zakończył swoje przemówienie, głos zabrała jego żona, Agata Kornhauser-Duda. Pierwsza dama nie tylko dołączyła się do życzeń złożonych przez prezydenta, ale także wyraziła nadzieję, że nadchodzące święta będą "przynajmniej dla części żołnierzy czasem wytchnienia od codziennych i bardzo wymagających obowiązków".

Agata Duda wyraziła nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam pokonać epidemię koronawirusa i w przyszłe święta para prezydencka będzie miała okazję spotkać się z żołnierzami osobiście. Pierwsza dama podkreśliła, że tegoroczna Wielkanoc nie będzie dla nikogo łatwa, ale ma nadzieję, że przyszły rok będzie pod tym względem bardziej łaskawy.

Też macie taką nadzieję?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: