Justyna Żyła, była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, po burzliwym rozwodzie długo szukała swojego miejsca w życiu. Jej droga do nowego partnera również nie była łatwa, jednak ostatnie wydarzenia znacząco zmieniły jej życie, zaskakując wielu fanów.


Informacja o rozwodzie Justyny i Piotra Żyłów, która pojawiła się w mediach w 2017 roku, wstrząsnęła wieloma ich fanami. Para uchodziła za wzór zgodnego małżeństwa, które doczekało się dwojga dzieci: Jakuba, który ma teraz 17 lat, i Karoliny, mającej 12 lat. Niestety, nawet rodzinna sielanka nie uchroniła ich przed publicznym praniem brudów.


Po rozwodzie Justyna nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego męża, co wzbudzało duże zainteresowanie mediów. Jednak z biegiem lat emocje opadły, a Justyna skupiła się na sobie, przestając krytykować Piotra. Dziś deklaruje, że mają dobre relacje, co być może jest zasługą nowego partnera w jej życiu.


W rozmowie z Plejadą Justyna zdradziła, że jej nowy partner dobrze dogaduje się z Piotrem. "Piotrek świetnie się z nim dogaduje. Moje i Piotrka dzieci bardzo go lubią i akceptują. Jesteśmy już trochę taką patchworkową rodziną," wyznała Justyna. Co więcej, kilka miesięcy temu jej partner poprosił ją o rękę, a Justyna pochwaliła się tym na swoim profilu społecznościowym.


Justyna już planuje kolejny ślub. "Uwielbiam czas z Nim, z Nimi," napisała, odnosząc się do swojego narzeczonego i dzieci, określając partnera jako "przyszłego męża." Fani pospieszyli z gratulacjami, choć Justyna nie zdradziła wielu szczegółów.


Przygotowania do ślubu Justyna zaczęła od zmiany swojego wyglądu. Na najnowszym nagraniu pojawiła się w nowej fryzurze, zmieniając kolor włosów z jasnego blondu na naturalny brąz. Mocniejszy makijaż i czerwone usta również przyciągnęły uwagę fanów, którzy byli zachwyceni jej nowym wizerunkiem.


Jednak jeden z fanów posunął się dalej, sugerując, że Justyna może być w ciąży. "Wow, super wyglądasz w ciąży," napisał, na co Justyna nie udzieliła odpowiedzi.


Justyna Żyła zdecydowanie otworzyła nowy rozdział w swoim życiu. Z nowym partnerem u boku, planami na przyszłość i odświeżonym wizerunkiem, wydaje się, że zmierza w stronę szczęścia i stabilizacji. Czy nowe zmiany przyniosą jej spełnienie? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – Justyna nie boi się iść do przodu i stawiać czoła wyzwaniom.