Najnowsza fotografia, która została dodana w mediach społecznościowych Georginy Rodriguez robi w Internecie prawdziwą furorę! Partnerka Cristiano Ronaldo ujawniła imię córeczki. Fani są zachwyceni. Jak ma na imię najmłodsza pociecha słynnej pary?

Sytuacja, jaka przytrafiła się w ostatnim czasie jednemu z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo wstrząsnęła niemalże całym światem. Kiedy sportowiec wraz z partnerką ogłosili ciążę bliźniaczą kilka miesięcy temu fani niemalże oszaleli ze szczęścia.

Trzymali kciuki, aby wszystko przeszło pomyślnie - para bowiem ogłosiła, że będzie chłopiec i dziewczynka. Niestety, dzień porodu zapamiętają do końca życia, ponieważ syn pary zmarł.

Była to jednocześnie niewyobrażalna tragedia z powodu straty dziecka, a także radość z powitania córki na świecie. Przez pewien czas para dochodziła do siebie nie publikując nic w sieci, jednak musieli szybko pozbierać myśli i zapewnić odpowiednie warunki dla najmłodszej pociechy.

Ujawniono imię córki!

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym była ich córeczka. Dziecko ma na sobie śpioszki znanej marki Moschino, a na imię - Bella Esmeralda.

Fani pokochali imiona nadane dziecku, a także samą fotografię, która jest urocza!