Całkiem nowy wywiad przeprowadzony z Arturem Szpilką robi w sieci prawdziwy szał. Mężczyzna wypowiedział się szczerze o walce z Don Kasjo. Ta wypowiedź mówi sama za siebie. Teraz już wszystko wiadomo! Internauci czekają na pojedynek i trzymają kciuki!

Nie da się ukryć, że w Polsce od dłuższego czasu przeróżne sporty bazujące na sztukach walki zyskały ogromną popularność i zainteresowanie nie tylko ze strony widzów, ale także wiele osób samemu chciałoby się sprawdzić na ringu - zarówno osoby prywatne, jak i celebryci.

Czy zawalczy z Don Kasjo?

Artur Szpilka jest postacią niezwykle popularną i szanowaną w świecie sztuk walki. Od jakiegoś czasu mężczyzna przygotowuje się do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki. Spekulowano, że wystąpi na gali Fame MMA, a jego przeciwnikiem zostanie Don Kasjo, lecz niedawno okazało się, że pojawi się jednak w KSW.

- To jest zupełnie inny kawałek chleba, różne płaszczyzny walki. Do tej pory w boksie mogłem uderzać tylko rękami i się nimi bronić. Coś nowego, nowa zajawka. Biorę się do roboty i nie mogę się doczekać! - skomentował Artur Szpilka.

Zapytany o możliwość walki z Don Kasjo stwierdził, że nie jest to wykluczone, lecz jeśli doszłoby do takiego pojedynku, z pewnością rywal by przegrał, gdyż według Szpilki nie ma on żadnych szans.