Najnowsze informacje dotyczące rodziny Piotra Kraśki właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że rodzinna sielanka trwa w najlepsze, ale o mały włos by tak nie było... Bliscy dziennikarza wybrali się w ich ulubione miejsce na majówkę. Dokąd? Koniecznie przeczytaj!

Nie od dziś wiadomo, że rodzina popularnego i lubianego w Polsce dziennikarza, Piotra Kraśki od wielu lat pasjonuje się jazdą konną. Żona prezentera spędza naprawdę sporo czasu w ich stadninie koni w Gałkowie na Mazurach i nietrudno zauważyć, że sprawia jej to ogromną frajdę.

Ponadto małżeństwo od lat organizuje coroczne wydarzenie zrzeszające jeźdźców z całej Polski, a na ich stadninie można skorzystać z terapii leczniczych z wykorzystaniem zwierząt - najczęściej jest ona dedykowana dzieciom.

Rodzinna sielanka trwa, lecz o mały włos nie byłoby tak pięknie!

Cała rodzina wybrała się na majówkę do Gałkowa, co nietrudno przypuszczać. Okazuje się jednak, że Piotr Kraśko od dłuższego czasu przebywał w USA na wyjeździe służbowym, lecz do Gałkowa dotarł... w ostatniej chwili!

- Dzisiaj był wspaniały teren, majówka z przyjaciółmi i naszymi dziećmi na koniec dnia jeszcze Piotr wrócił z Washington. Jesteśmy wszyscy razem - brzmiał opis jednego ze zdjęć z majówki, które opublikowała żona dziennikarza.