Nieznane dotychczas informacje dotyczące członków brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zaskoczyć niemalże wszystkich. Anne Glenconner jako członek rodziny królewskiej podzieliła się z Internautami swoimi wspomnieniami. Przy księżniczce Małgorzacie spędziła ponad 30 lat! Koniecznie przeczytaj – jej opinia na temat księżniczki znacznie odbiegała od tej powszechnie przyjętej!

Nie od dziś wiadomo, że brytyjska rodzina Royalsów wywołuje spore zainteresowanie ze strony mediów oraz całego społeczeństwa. Liczne skandale, kontrowersje i niespodziewane zachowania czy zwroty akcji interesują wszystkich.

Ostatnio dama dworu, Anne Glenconner podzieliła się swoimi wspomnieniami z chwil spędzonych w pałacu. Mogą zaskoczyć!

W księżniczce odnalazła przyjaciółkę!

Księżniczka Małgorzata to młodsza siostra królowej Elżbiety II. Kobieta nie cieszyła się dobrą sławą, gdyż od wieku nastoletniego paliła papierosy oraz nie trzymała się królewskich zasad. Nazywana była wręcz czarną owcą rodziny.

Anne Genconner – dama dworu, która przy boku księżniczki spędziła ponad 30 lat stwierdziła, że odnalazła w księżniczce prawdziwą przyjaciółkę, która zawsze starała się jej pomóc i znaleźć rozwiązanie na problemy.

- Naprawdę była nadzwyczajną kobietą: kiedy ktoś czymś się martwił, zawsze postrzegała problem w kompletnie odmienny sposób, pod nowym kątem, co pozwalało znaleźć rozwiązanie. Życie bez niej nie jest takie samo. - wyznała Anne Glenconner.