Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych gwiazd polskiego show – biznesu właśnie ujrzały światło dzienne. Edyta Górniak wypowiedziała się szczerze o egzaminie dojrzałości. Celebrytka przekonuje młodzież o tym, że matura nie jest konieczna... O czym mówi?

Edyta Górniak to postać, którą każdy zna niemalże doskonale. Mimo iż lata świetności i największej popularności wokalistka ma już dawno za sobą, tak jednak teraz, po latach ponownie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz społeczeństwa. Tym razem jednak nie dzięki swojemu talentowi, a... zaskakującym oraz często kontrowersyjnym teoriom i poglądom głośno wypowiadanym w sieci.

Nietypowy apel do młodzieży

W związku z czasem maturalnym w sieci pojawiły się informacje o tym, że Edyta Górniak jest jedną z gwiazd w Polsce, która zrobiła karierę bez posiadania matury.

Celebrytka zaapelowała do młodzieży, aby nie poddawali się ogólnej presji i nie podchodzili do matury, jeśli sprawia im to stres, ponieważ - według niej – nie jest to miarą człowieczeństwa.

- Naszym największym kapitałem są ludzie i to, ile jesteśmy w stanie zostawić na świecie po sobie. Swoim życiem, swoimi wyborami, przyjaźniami, dobrymi uczynkami. To jest najważniejsze i nadrzędne. I, jak widzicie, przeszłam przez całe życie bez tego jednego egzaminu (...). Nie dajcie się zdominować presji, stresom i starym stereotypom. - brzmi apel gwiazdy.

Edyta Górniak / instagram: edytagorniak