Dzisiejsze wydanie popularnej i lubianej śniadaniówki “Pytanie na śniadanie” emitowanej w Telewizji Polskiej jest nieco inne niż zazwyczaj. Jednym z głównych tematów była celebracja trzeciej rocznicy pracy dwójki prezenterów. Zebrało się na wspomnienia! O kim mowa?

“Pytanie na śniadanie” zna niemalże każdy. Program, w którym każdego dnia o poranku można dowiedzieć się wielu ciekawostek czy newsów ze świata cieszy się niesłabnącą oglądalnością i zainteresowaniem Polaków już od około dwudziestu lat.

Na przestrzeni tego czasu prowadzący zmieniali się, a wśród aktualnych można wymienić Małgorzatę Tomaszewską oraz Aleksandra Sikorę. To właśnie ten duet, uwielbiany przez wiele osób dziś obchodzi swoją trzecią rocznicę w roli prowadzących!

Trzy lata minęły jak jeden dzień - czas powspominać piękne, ale też zabawne momenty

1 maja 2019 roku Tomaszewska oraz Sikora wystąpili po raz pierwszy w “PnŚ”. Ich wejście było naprawdę spektakularne, bo... przylecieli helikopterem!

- Kręci mi się w głowie na wysokości, więc przezwyciężyłam swój lęk w imię szalonej wizji mojego telewizyjnego partnera. Dałam się namówić i dzięki Olkowi będę to zawsze wspominać. - wspomina Małgorzata Tomaszewska.

Poza wspomnieniem pierwszego dnia pracy para opowiadała także zabawne anegdoty – zdecydowanie najwięcej śmiesznych sytuacji dzieje się, kiedy w danym dniu program odwiedzają zwierzęta.