Najnowszy film z udziałem lubianych polskich aktorów, Magdaleny Lamparskiej oraz Mikołaja Roznerskiego niedawno pojawił się w znanej platformie filmowej. Aktorka wypowiedziała się szczerze o ponownej współpracy z mężczyzną. Padło wiele słów... Co takiego powiedziała?

Zarówno wspomniana aktorka, jak i aktor należą do grona najbardziej cenionych i szanowanych aktorów w Polsce. Widzowie uwielbiają oglądać ich w przeróżnych komediach romantycznych, gdzie najczęściej otrzymują role - sprawdzają się w nich znakomicie!

Magdalena Lamparska szczerze o ponownej współpracy z Mikołajem Roznerskim

W połowie kwietnia tego roku na platformie Netflix pojawił się nowy film wyreżyserowany przez Annę Wieczur – Bluszcz, “Poskromienie złośnicy”, w którym mamy okazję oglądać starania Patryka (Roznerskiego) o względy Kasi (Lamparskiej). Kilka lat temu ten duet zagrał już parę w jednej z polskich komedii, dlatego nikt nie spodziewał się, że ponownie zostaną wybrani, a już na pewno nie sami aktorzy.

Magdalena Lamparska w jednym z wywiadów wyznała, że finalnie cieszy się, że ponownie stanęła u boku Roznerskiego, gdyż dobrze im się współpracuje.

- Graliśmy już główne role w komedii romantycznej, więc można powiedzieć, że to ten sam gatunek i myślałam, że może ktoś będzie się bał nas ponownie wykorzystać. (…) Spędziliśmy naprawdę fajny czas w Zakopanem w przepięknej naturze i mam nadzieję, że widzowie uwierzą w tę miłość. - wyznała.