To nagranie wiele tłumaczy! Test małżeński Kasi Cichopek i Marcina Hakiela trafi do sieci. Fani teraz już wszystko rozumieją... O co chodzi?

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela od wielu lat uważany był za jeden z najtrwalszych i najbardziej trafionych wśród innych małżeństw polskiego show – biznesu. Rodzinne fotografie, które oboje często zamieszczali w swoich mediach społecznościowych tylko potwierdzały tezę, że stanowią naprawdę zgrany duet i są razem szczęśliwi pomimo upływu lat.

Informacja o rozstaniu, którą ogłosili nagle i niespodziewanie w marcu tego roku zszokowała niemalże wszystkich - zarówno fanów, którzy nic nie przypuszczali, jak i media.

Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy zamieszczane przez nich fotki z uśmiechniętymi twarzami oraz bijąca z nich radość nie były jednak udawane...

Test małżeński sprzed roku mówi wiele!

W sieci pojawiło się nagranie sprzed roku, na którym Kasia Cichopek i Marcin Hakiel robią test małżeński. Oboje odpowiadali na pytania, nie widząc wzajemnie swoich odpowiedzi. Okazało się, że rzadko ich odpowiedzi były zgodne!

- No zdali test na piątkę oszukując wszystkich jak to oni idealnie żyją i jacy są super, a w rezultacie z wielkiej miłości będzie wielki, ale rozwód. - napisał wówczas jeden z Internautów, przewidując przyszłość.