Coroczny uroczysty festiwal filmowy, który od lat organizowany jest w Krakowie właśnie za nami! Na gali Off Camera – jak zawsze - można było ujrzeć wiele celebrytów polskiego show – biznesu, którzy prezentowali się wręcz fenomenalnie. Największą uwagę jednak przykuło to małżeństwo... To ich debiut na ściance! O kim mowa?

Festiwal filmowy Mastercard Off Camera, a właściwie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego po raz pierwszy odbył się w roku 2008. Z początku była to niewielka i mało znana impreza, na której nie pojawiało się wiele znanych osobistości.
Wraz z upływem lat jednak impreza stawała się coraz bardziej komercyjna, a jej długość zwiększyła się aż do kilku dni. Na gali pojawiało się coraz więcej popularnych osobistości wykraczających poza branżę filmową.

Ostatni festiwal odbył się wczoraj, w piątek 29 kwietnia 2022 roku, a na gali można było ujrzeć same największe gwiazdy. Największą uwagę przykuło jednak pewne małżeństwo - o kim mowa?

Miszczak i Cieślak największymi gwiazdami gali! Przykuli uwagę niemalże wszystkich!

Edward Miszczak, jeden z najbardziej znanych i wpływowych dziennikarzy telewizyjnych oraz radiowych, który jest także współtwórcą radia RMF FM oraz dyrektorem stacji TVN pojawił się na ściance po raz pierwszy wraz ze swoją żoną.

Z aktorką, Anną Cieślak pobrali się w zeszłym roku i był to jeden z najbardziej medialnych i hucznych ślubów w show – biznesie.

Para przykuła całą uwagę, z racji iż był to ich debiut!

Miszczak, Cieślak / pomponik.pl