Całkiem nowe fotografie i nagrania opublikowane w mediach społecznościowych popularnej prowadzącej kultowy program “Hotel Paradise” mogą zaskoczyć naprawdę wiele osób. Klaudia El Dursi właśnie powróciła ze słonecznej Panamy. Prowadząca już tęskni za tamtym miejscem, lecz jak widać w Polsce również nie może narzekać, mieszka w pałacu! Koniecznie zobacz!

Klaudia El Dursi jest postacią, która największą rozpoznawalność i popularność zyskała dzięki wzięciu udziału w programie rozrywkowym “Hotel Paradise” w roli prowadzącej - fani od razu ją pokochali.

Choć zdecydowana większość widzów poznała kobietę dopiero we wspomnianej produkcji, to okazuje się, że Klaudia El Dursi do świata show – biznesu wkroczyła już dawno, a zaczęło się od programu “Top Model”, gdzie dotarła aż do finału. Kobieta potem zaczęła robić karierę w modelingu.

Klaudia El Dursi na stałe żegna się z Panamą - czy to już koniec “Hotelu Paradise”?

Najnowsze fotki mogą zaskoczyć. Klaudia El Dursi wyznała, że żegna się z piękną Panamą i raczej już tam nie zawita. Fani zachodzą w głowę co to oznacza – czy produkcja chce zatrudnić kogoś nowego? A może Program będzie nagrywany gdzieś indziej? Lub – co gorsza - całkiem zniknie z anteny?

Przy okazji powrotu gwiazda pokazała swój dom w Polsce, który zachwyca! Fani są w szoku, celebrytka mieszka w ogromnym pałacu!

Dom / instagram: klaudia_el_dursi