Najnowsze, szokujące wiadomości prosto ze wschodu. Okazuje się, że czeczeński przywódca, Ramzan Kadyrow zamieścił w sieci zaskakujący apel do wszystkich. Okazuje się, że mężczyzna oferuje milion dolarów dla każdej osoby, która dostarczy pewne informacje... Internauci są oburzeni! O co chodzi?

O tym, że najazd rosyjskich wojsk na Ukrainę w dalszym ciągu trwa nie trzeba mówić. Niestety, ataki zapoczątkowane dokładnie 24 lutego każdego dnia przynoszą coraz większe straty ludzkie oraz materialne. Jakby tego było mało, Putin oraz jego wojska nie mają zamiaru się wycofać, a wręcz przeciwnie - atakują jeszcze mocniej i dalej.

Zatrważający apel czeczeńskiego przywódcy

W sieci właśnie pojawiło się przerażające nagranie czeczeńskiego przywódcy, Ramzana Kadyrowa, który jest sojusznikiem Putina. Mężczyzna zaoferował, że wszyscy, którzy dostarczą informacji o lokalizacji dwóch ukraińskich batalionów ochotniczych otrzymają milion dolarów! Ten apel nie brzmi najlepiej oraz nie wróży dobrze...

– Ogłaszam, że nagroda w wysokości miliona dolarów zostanie wypłacona każdemu, kto dostarczy informacji o miejscu pobytu tak zwanych batalionów Szejka Mansura i (Dżohara) Dudajewa – mówił Ramzan Kadyrow w zamieszczonym w Internecie nagraniu.