Najnowsze informacje dotyczące trwającej na Ukrainie wojny. Zbiórka pomocy poszkodowanym trwa. Liczy się każda złotówka - to naprawdę ważne! Koniecznie przeczytaj, czego potrzeba osobom uciekającym z miejsca tragedii...

Wojna na Ukrainie zapoczątkowana przez wojska rosyjskie trwa nieprzerwanie już ponad dwa miesiące. Choć ta katastrofalna rzeczywistość wydaje się wręcz nierealna w tych czasach, nie zanosi się, aby te działania zbrojne zostały wstrzymane.

Wręcz przeciwnie, rządzący Rosją Władimir Putin nie zamierza zatrzymać swoich ataków, a jeszcze bardziej zwiększa ich intensywność i zasięg. Polacy, a także obywatele innych krajów od pierwszego dnia ataków organizują pomoc na wiele sposobów - ci, którzy mogą pomagają bezpośrednio, inni zaś wpłacają fundusze na zbiórki.

Potrzebującym w dalszym ciągu brakuje podstawowych produktów!

Wszelkie zbiórki mające na celu pomoc uchodźcom ciągle trwają - przypominamy, że osoby uciekające z miejsca wojny w dalszym ciągu potrzebują wielu produktów, które z dnia na dzień się kończą. TUTAJ oraz TUTAJ można wpłacać i wesprzeć uchodźców w tym ciężkim czasie.

- Od pierwszego dnia wojny w Ukrainie pomagamy docierając z bezpośrednim wsparciem w głąb kraju. Docieramy do piekła. Pomoc w postaci leków, jedzenia, wsparcia żołnierzy (…). Wozimy pomoc tirami i busami. - brzmi fragment opisu zbiórki.