Jak informuje serwis Interia, w mediach pojawiły się już ostateczne oficjalne wyniki wyborów prezydenckich we Francji. W drugiej turze o fotel prezydenta zmierzyli się Marine Le Pen i Emmanuel Macron. Okazuje się, że Francuzi postanowili o tym, aby obecnie urzędujący prezydent pozostał nim na kolejną kadencję.

Macron zdobył oficjalnie 58,55 procent głosów i tym samym pokonał swoją rywalkę. Kandydatka Zgromadzenia Narodowego Marine Le Pen otrzymała poparcie wyborców na poziomie 41,45 procent głosów.

Są już wyniki wyborów prezydenckich we Francji. Na kolejną kadencję wybrany Emmanuel Macron. Pokonał Marine Le Pen

Spłynęły już dane ze 100 procent komisji wyborczych z całej Francji. Oficjalne wyniki wyborów każą twierdzić, że prawicowa kandydatka zmniejszyła swój dystans do Macrona o kilka punktów procentowych.

Po potwierdzeniu oficjalnych wyników sondażu exit poll, na Pole Marsowe przybył Emmanuel Macron w towarzystwie żony Brigitte Macron i w grupie młodzieży. W tle słychać było „Odę do radości”.

- - Myślę o rozczarowaniu wyborców Marine Le Pen. Musimy odpowiedzieć na ich gniew. Nie będę prezydentem jednej strony. Myślę o tych, którzy nie poszli na wybory - stwierdził Emmanuel Macron, mówiąc o spadającej frekwencji wyborczej.

Macron przekonywał również, że jego kolejna pięcioletnia kadencja będzie zupełnie inna niż do tej pory i nie stanowi kontynuacji mandatu.

Jak informował portal "Życie Polska": SZYKUJE SIĘ KONFLIKT MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK I MARYLĄ RODOWICZ! NA JAW WYSZŁY WIADOMOŚCI PIOSENKARKI O STARSZEJ KOLEŻANCE. DIWA MIAŁA SIĘ Z NIEJ ŚMIAĆ

Przypomnij sobie: W EUROPIE GRASUJE TAJEMNICZA I NOWA CHOROBA. JEST NIEBEZPIECZNA ZWŁASZCZA DLA DZIECI. SŁUŻBY SANITARNE PRZESTRZEGAJĄ RODZICÓW. PRZYCZYNY SĄ NIEZNANE

Portal "Życie Polska" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA PRZEŻYŁA NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE PO ROZSTANIU Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM. RODZICE PODRÓŻNICZKI NIE ROZUMIELI JEGO POSTAWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELE OSÓB NIE MOŻE UWIERZYĆ W TO, JAK ŻYJE DZIŚ KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ. BYŁY PREMIER NIE MA ZAMIARU WRACAĆ DO POLITYKI. ZACZĄŁ INTENSYWNIE TRENINGI