Ta fotografia zaskoczyła niemalże wszystkich. Agata Rubik w swoich mediach społecznościowych pokazała fotki z młodości. Fani widzą uderzające podobieństwo jednej z córek do matki. Czy naprawdę jest tak podobna do mamy? Koniecznie sprawdź i oceń!

Agata oraz Piotr Rubikowie tworzą zgrany duet i wspaniale wyglądającą rodzinę już od wielu lat. Para poznała się w roku 2006, a po dwóch latach stanęła na ślubnym kobiercu. W roku 2009 doczekali się córki Heleny, a w 2013 roku kolejnej pociechy – Alicji.

Małżeństwo stanowi jedną z najbardziej lubianych par w polskim show – biznesie i zarówno wokalista, jak i jego żona są chętnie obserwowani w mediach społecznościowych, gdzie mogą pochwalić się dużą liczbą fanów.

Aktualnie cała rodzina przebywa na luksusowych wakacjach na Hawajach, gdzie delektują się wysoką temperaturą, słońcem i pięknymi widokami. Córki też wyglądają na bardzo zadowolone z takich wakacji.

Ta fotka podbiła Internet!

Z racji, że Agata Rubik często wstawia fotki córek postanowiła także zamieścić swoje zdjęcie z dzieciństwa pytając przy tym fanów, która z córek jest do niej bardziej podobna.

- Na zdjęciu jestem mniej więcej w wieku Helenki - wyjaśniła.

Fani jednak jednogłośnie przyznali, że to młodsza z córek, Alicja jest uderzająco podobna do mamy.

Agata Rubik / instagram: agata_rubik