Całkiem nowe informacje dotyczące najlepszego piłkarza na świecie, Cristiano Ronaldo właśnie ujrzały światło dzienne. Pierwszy mecz po rodzinnej tragedii. Gest, jaki wykonał sportowiec po zdobyciu bramki mówi sam za siebie... Fani są mocno poruszeni. Koniecznie zobacz.

Wieść o stracie jednego z dwójki dzieci, które przyszły na świat przekazana kilka dni temu w mediach społecznościowych Cristiano Ronaldo oraz jego żony, Georgina Rodriguez wstrząsnęła niemal całym światem. Fani masowo zaczęli pisać słowa otuchy i wsparcia, a sam piłkarz musiał zrezygnować z udziału w jednym z meczów, aby spędzić ten czas z najbliższymi.

Wasze wsparcie jest bardzo ważne, czujemy miłość i szacunek, którymi obdarzyliście naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na świecie - brzmi fragment postu zamieszczonego po powrocie Georginy ze szpitala.

Pierwszy mecz po stracie dziecka - piękny gest Cristiano Ronaldo

Wczoraj odbył się pierwszy mecz, w którym Cristiano wziął udział po stracie dziecka. Po strzelonej bramce wykonał symboliczny gest z uniesioną dłonią ku górze pokazując, że tę bramkę dedykuje zmarłemu synowi.

Był to wyjątkowy gol z jeszcze jednego powodu – to setna bramka Cristiano w Premier League.