Najnowsza fotka, która pojawiła się na Instagramie popularnej aktorki, Anny Dereszowskiej podbija Internet. Kobieta pokazuje beztroski czas spędzany z dziećmi. Apeluje do innych rodziców w ważnej sprawie – o co chodzi?

Anna Dereszowska, 41 – letnia aktorka telewizyjna, filmowa, a także teatralna od samego początku pojawienia się na scenie zdobyła ogromne uznanie w oczach fanów oraz innych kolegów czy koleżanek z branży.

Zadebiutowała w branży aktorskiej w roku 2002 i tak nieprzerwanie od dwudziestu lat kariera celebrytki nieustannie pnie się do góry. Kobieta prywatnie ma córkę z pierwszego związku, a także dwóch synów z obecnej relacji z fotografem, Danielem Duniakiem.

Najnowsza fotka pokazuje, jak szczęśliwa jest w roli matki.

Ważny apel do rodziców!

Anna Dereszowska korzystając z tego, że 23 kwietnia był Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich zamieściła piękne fotografie pokazujące sielankę z dziećmi przy książkach. Aktorka podzieliła się z fanami tym, że czyta dzieciom książki i zachęcała do tego innych rodziców.

- Uwielbiamy ten wspólny czas nad książkami. Czytanie rozwija wyobraźnię, pokazuje nowe światy, poszerza wiedzę maluchów. Starsze już czytają same, ale wciąż przychodzą posłuchać, utulić się, kiedy czytam Aleksikowi. - wyznała.